company logo

1) AUTO KUTNO Krzysztof Grabarczyk 2) CAR GWARANT SERVICE s.c. Katarzyna Agacka Krzysztof Grabarczyk

1.0

bluestar
greystar
greystar
greystar
greystar
(3 opinii), 0 % poleca tę firmę
bonus
bonus
bonus
Firma 1) AUTO KUTNO Krzysztof Grabarczyk 2) CAR GWARANT SERVICE s.c. Katarzyna Agacka Krzysztof Grabarczyk została wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej w dniu 1997-12-01 (20 lat 4 mies.) pod numerem NIP 7751035505 i REGON 610240918. Siedziba firmy zlokalizowana jest pod adresem ul. Mikołaja Kucieńskiego 7, 99-300, Dudki, (powiat kutnowski, województwo łódzkie), a jej właścicielem jest Krzysztof Grabarczyk. Główna działalność tej firmy to "Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek" (45.11.Z).

Informacje o firmie

Właściciel: Krzysztof Grabarczyk

Data rozpoczęcia działalności: 1997-12-01

NIP: 7751035505

Regon: 610240918

Dane kontaktowe

Telefon: brak

Województwo: łódzkie

Adres: 99-300 Dudki, ul. Mikołaja Kucieńskiego 7

Jesteś właścicielem?

Dodaj opinię o firmie 1) AUTO KUTNO Krzysztof Grabarczyk 2) CAR GWARANT SERVICE s.c. Katarzyna Agacka Krzysztof Grabarczyk

userM

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Krótko- NIE POLECAM! Szczegółowo: Już dłuższy czas szukałam czarnego Audi a4 w kombi i znalazłam ogłoszenie pięknie prezentujące się na zdjęciach autko w Kutnie. Co prawda czekała mnie podróż 200 km ale myślałam, że warto. Zadzwoniłam wcześniej do właściciela żeby zapytać o stan samochodu, zapewniał mnie, że wszystko jest ok. Umówiłam się z nim, że wyjeżdżam i będę za 3 godziny. Po przyjeździe na miejsce okazało, się że samochód nie chce otworzyć się z centralnego zamka. Powód? Wyładowany akumulator. Ale to nic właściciel przygotowany, podjeżdża smartem z wielką baterią i odpala samochód na styki. Pytanie tylko dlaczego nie zainteresował się tym szybciej skoro wiedział, że jadę oglądać samochód? Mógł podładować ako ale w sumie dla mnie to i lepiej bo nie kupiłam złomu, który zgodnie z opisem na otomoto miał być w super stanie. Wsiedliśmy do auta, okazało się, że przednia szyba jest zbita.. Niestety w ogłoszeniu nie było o tym ani słowa.. kiedy poprosiliśmy o jazdę próbną okazało się, że samochód nie ma ubezpieczenia i można wyjechać nim tylko obok komisu. Kiedy chciałam zapiąć pas i zobaczyłam pleśń i grzyba na nim myślałam, że już nic mnie w tym samochodzie nie zaskoczy jednak okazało się, że czeka nas w tym samochodzie pełno niespodzianek. Oczywiście jedna gorsza od drugiej. Niesprawna okazała się również klimatyzacja, po włączeniu której smród w samochodzie był nie do zniesienia.. Problem był również z zawieszeniem samochodu ponieważ niesymetrycznie ścierały się opony. Dodatkowo książka serwisowa była prawdopodobnie od innego auta. NIE POLECAM TEGO KOMISU, AUTA ZANIEDBANE, OPISY NIEZGODNE ZE STANEM FAKTYCZNYM AUTA, AUTA W KIEPSKIM STANIE TECHNICZNYM.

Produkt/usługa: komis

2 cze 2016 17:10

usersmk

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

komis - dudki 4-w sumie kupiłem auto .ale moim zdaniem firma nastawiona tylko na zysk-kiedy po przejechaniu ok.20km.zauważyłem że jedno koło bardzo się rozgrzało i wróciłem prosząc o pomoc to zrobili łaskę i uderzyli kilka razy młotem w koło aby puściły szczęki hamulcowe-i o dziwo pomogło.jednak nie chcieli nic więcej sprawdzić. auto sprawdziłem też na sąsiadującej z firmą stacji diagnostycznej i tu dałem się zrobić w balona bo kiedy zauważyłem wyciek z pod jednej z gum to pan poinformował mnie że jest to wyciek od maglownicy i wystarczy kupić nową gumę-koszt ok30.zł. i będzie dobrze. jak się okazało przeciekał układ kierowniczy i za regenerację wydałem 950zł. panu za ekspertyzę techniczną który poinformował mnie że problem to tylko guma-zapłaciłem 50 zł . auto sprzedali mi z polisą oc na jeden miesiąc i odjechałem. gdy podczas przypadkowej kontroli przez policję pokazałem wszystkie dokumenty okazało się że te auto mogłem sobie przewieźć tylko na lawecie bo nie było w Polsce jeszcze zarejestrowane-tablice rejestracyjne holenderskie miało opisane kredą . przyznam moja głupota ale dlaczego firma dała mi oc na drogę skoro i tak nie mogłem tym autem jechać. z autem dostałem certyfikat gwarancyjny w cenie 500zł.-a teraz próbuję zrobić naprawy objęte polisą i już zaczynają się schody-np.kazali mi zrobić naprawy u swego mechanika a on stwierdził że nie zrobi bo nie zna firmy i jej nie ufa.

Produkt/usługa: kupno auta

7 cze 2016 16:44

userGregor

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Auto Komis, chyba powinien nazywać się Auto Szrot. Proponuje omijać wielkim łukiem jak nie chcecie mieć problemów i wydatków. Samochody z cofniętymi licznikami nawet o 200 tys. km i do licznych napraw. Na pozór niektóre wyglądają OK, ale po przejechaniu 100 km cieknie ze wszystkiego co posiada płyn lub olej. Te ''auta'' nie powinny być dopuszczone do ruchu, lecz diagnosta na stacji diagnostycznej nieopodal, podbija przegląd bez mrugnięcia okiem. Zawsze mi mówili że jak cieknie z amortyzatorów oraz klocki i tarcze są na zero to trzeba wymienić, a on twierdzi że są sprawne. Obsługa tego Auto Szrotu to jakaś porażka, albo unikają odpowiedzi na pytania, albo podają wymijające odpowiedzi tak żebyś się nic nie dowiedział na temat wybranego samochodu. A najczęstsza odp. to że to nie ich samochody i oni nic o nich nie wiedzą. Na ocenę od 0 do 5 to mogę dać ocenę co najwyżej 0, najgorszy auto komis jaki w życiu widziałem, a wierzcie mi że trochę ich zwiedziłem. Jedno wielkie bagno, nie popełniajcie tego błędu co ja i nie wchodźcie tam, a już na pewno nie kupujcie. Nie dajcie się nabrać na teksty że samochodu nie można sprawdzić nigdzie indziej jak na stacji obok bo nie mają ubezpieczenia.

1 mar 2018 14:33


U nas znajdziesz opinie na temat firmy. Jeżeli przetestowałeś jej ofertę, zachęcamy do napisania odpowiedniej opinii. Opublikowane przemyślenia mają pomóc osobom, które zastanawiają się nad wyborem marki. Jeżeli możesz polegać na firmie, wystaw jej korzystną recenzję i pomóż wzbudzić zainteresowanie. Jeżeli nie polecasz usług firmy 1) AUTO KUTNO Krzysztof Grabarczyk 2) CAR GWARANT SERVICE s.c. Katarzyna Agacka Krzysztof Grabarczyk, poinformuj o tym innych klientów. Pomożesz im uniknąć wyboru marnej jakości usług. Szczera opinia jest niezwykle pomocna dla osób szukających wypróbowanych i wartych polecenia usług. Poświęć chwilę, żeby przedstawić swoje doświadczenia z marką 1) AUTO KUTNO Krzysztof Grabarczyk 2) CAR GWARANT SERVICE s.c. Katarzyna Agacka Krzysztof Grabarczyk, a na pewno ktoś będzie ci za to wdzięczny. Bazujemy na szczerych opiniach osób takich, jak ty.
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy i ocen opublikowanych przez użytkowników. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wszystkie opinie pochodziły bezpośrednio od prawdziwych konsumentów, a w przypadku dowodów na manipulację punktacją, problematyczne komentarze oraz oceny zostaną sprawdzone i jeśli będzie taka konieczność - usunięte.

Opis

Brak opisu dla tej firmy

Oferta

Brak oferty dla tej firmy

Zdjęcia

Brak zdjęc dla tej firmy

Dodaj zdjęcia

Firmy z kategorii Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek

Nazwa Adres Miasto
11 GRUDNIA TRH SP. Z O.O. 05-552 Wólka Kosowska Nadrzeczna 16/c34 Gd1 Wólka Kosowska
3Z ZIELIŃSKI ŻELEWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA 61-119 Poznań św. Michała 43 Poznań
4PAY SP. Z O.O. 91-848 Łódź Inflancka 71 Łódź
A SP. Z O.O. 00-819 Warszawa Złota 61/100 Warszawa
A2 KOPARKI SP. Z O.O. 62-740 Tuliszków Zaremby 22 Tuliszków

Firmy z miasta Dudki

Nazwa Adres Główna działalność
TRANSHANDEL TOMASZ MANIKOWSKI 99-300 Dudki Dudki 20 Transport drogowy towarów
ZAKŁAD DEMONTAŻU I RECYKLINGU POJAZDÓW AUTOMIX WALDEMAR JADCZAK 99-300 Dudki Dudki 4 Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu
MATI Barbara Pawlisz 99-300 Dudki Dudki 20b Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
OLEŃKA TOMASZ OSOWSKI 99-300 Dudki Dudki 6 Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA ANTEXMEBL KAROL KOLASA 99-300 Dudki ul. Grunwaldzka 17 Produkcja mebli biurowych i sklepowych

Dojazd


Widget OpiniaFirm 1
Skopuj ten kod, a następnie wklej go na swoją stronę internetową: