company logo

AGENCJA NIERUCHOMOŚCI LOKATOR ANNA DUDA

5.0

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
(8 opinii), 100 % poleca tę firmę
bonus
bonus
bonus
Firma AGENCJA NIERUCHOMOŚCI LOKATOR ANNA DUDA została wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej w dniu 2008-03-01 (9 lat 12 mies.) pod numerem NIP 6272457610 i REGON 240859140. Siedziba firmy zlokalizowana jest pod adresem ul. 1 Maja 227, 41-710, Ruda Śląska, (powiat Ruda Śląska, województwo śląskie), a jej właścicielem jest ANNA DUDA. Główna działalność tej firmy to "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami" (68.31.Z).

Informacje o firmie

Właściciel: ANNA DUDA

Data rozpoczęcia działalności: 2008-03-01

NIP: 6272457610

Regon: 240859140

Dane kontaktowe

Telefon: brak

Województwo: śląskie

Adres: 41-710 Ruda Śląska, ul. 1 Maja 227

Jesteś właścicielem?

Dodaj opinię o firmie AGENCJA NIERUCHOMOŚCI LOKATOR ANNA DUDA

userOla R.

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Polecam Panię Anię. Sprawnie i rzetelnie przeprowadzona transakcja kupna mieszkania (Ruda Śląska, Wirek), fachowa pomoc. Gdy potrzebowałam porady już po podpisaniu aktu, pomogła bez wahania.

22 sie 2017 10:35

userDaniel Przewieślik

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Polecam agencje w 100% . Niesamowita obsługa i pomoc ! Cel zrealizowany w pełni , dzięki Pani Ani przebrnięcie przez biurokracji to "pestka" !

Produkt/usługa: Kupno mieszkania

11 paź 2017 22:57

userGrzegorz S.

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Gorąco polecam współpracę z Panią Anną Duda.Sprzedaliśmy mieszkanie w Rudzie Śląskiej dzielnicy Bielszowice.Bardzo komunikatywna, uprzejma i pomocna osoba.Pani Ania szybko znalazła klienta na nasze mieszkanie. Pełen profesjonalizm.NAPRAWDĘ POLECAM !!!

Produkt/usługa: Mieszkanie

4 paź 2017 19:53

userKrzysiek

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Pełen profesjonalizm, dotyczy sprzedaży mieszkania w Rudzie Śl (Bielszowicach), współpraca z panią Anią na najwyższym poziomie, gorąco polecam :)

Produkt/usługa: Sprzedaż mieszkania Ruda Śl

24 paź 2017 15:32

userIwona

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Solidna firma polecam z całego serca. Od samego początku jak tylko zadzwoniłam P.Ania ujęła mnie swoim profesjonalizmem. Dbałość o klienta i jego interesy oraz dostępność jest na porządku dziennym. Sprzedaż mieszkania oraz związane z tym formalności stają się łatwiejsze :)Serdecznie dziękuję za bezproblemową transakcję.

28 paź 2017 13:58

usermn

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Z czystym sumieniem mogę polecić agencję nieruchomości Lokator :) klient ma zapewnione100% profesjonalizmu na każdym etapie transakcji (a nawet w posprzedaży). Dzięki pomocy pani Ani transakcja sprzedaży mieszkania na Wirku, os. Ptasie w Rudzie Śląskiej, przebiegła bardzo szybko, bezpiecznie i pomyślnie. Oprócz wysokiej fachowości można liczyć na pakiet praktycznych rad dotyczących samej sprzedaży oraz rozpoznania sytuacji na rynku mieszkaniowym. Polecam jak najbardziej, zarówno kupującym, jak i sprzedającym:)

Produkt/usługa: sprzedaż mieszkania

3 gru 2017 07:11

userUrszula

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Miałam przyjemność kupić mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ulicy Kamiennej za pośrednictwem Agencji Lokator. Dziękuję za profesjonalizm i służenie radą .Pani Ania zawsze sympatyczna i miła, dysozycyjna gotowa do działania i pomocy. Agencja jak najbardziej godna polecenia.

Produkt/usługa: kuno mieszkania

10 gru 2017 20:31

userAntoni i Stanisław

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Sprzedaliśmy z pomocą P. Ani mieszkanie w starej części Bykowiny przy ul. Zgody. Mieszkamy daleko, ale to nie był problem. P. Ania znakomicie koordynowała całą operację, oszczędzając nasz czas i nerwy. Wykazała się profesjonalizmem w każdym aspekcie. Pozostawała z nami w świetnym, bezpośrednim kontakcie , wydawało się, że rozmawia się z bliskim członkiem rodziny. Mogliśmy spać spokojnie, bo czuliśmy, że sprawa jest w dobrych rękach :)Wszystko poszło jak po maśle :) Dziękujemy P. Aniu za współpracę :) Aż szkoda, że nie mamy więcej mieszkań do sprzedania :) Polecamy agencję z czystym sumieniem. z

Produkt/usługa: sprzedaż mieszkania

13 lut 2018 10:46


W naszym serwisie zamieszczamy recenzje na temat firmy AGENCJA NIERUCHOMOŚCI LOKATOR ANNA DUDA. Jeżeli poznałeś jej usługi, zapraszamy do stworzenia szczerej opinii. Opublikowane przemyślenia mają pomóc osobom, które rozmyślają nad wyborem marki. Jeżeli firma cię nie zawiodła, zapewnij jej pozytywną recenzję i pomóż zyskać zainteresowanie. Jeśli uważasz, że firma AGENCJA NIERUCHOMOŚCI LOKATOR ANNA DUDA nie jest warta uwagi, napisz o tym naszym użytkownikom. Dzięki temu unikną problemów wynikających z wyboru kiepskiej marki. Rzetelna wypowiedź jest niezwykle pomocna dla klientów potrzebujących sprawdzonych i godnych polecenia firm. Poświęć chwilę, aby opowiedzieć o własnych doświadczeniach z marką AGENCJA NIERUCHOMOŚCI LOKATOR ANNA DUDA, a na pewno komuś się to przyda. Zależy nam na uczciwych recenzjach osób takich, jak ty.
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy i ocen opublikowanych przez użytkowników. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wszystkie opinie pochodziły bezpośrednio od prawdziwych konsumentów, a w przypadku dowodów na manipulację punktacją, problematyczne komentarze oraz oceny zostaną sprawdzone i jeśli będzie taka konieczność - usunięte.

Opis

Brak opisu dla tej firmy

Oferta

Brak oferty dla tej firmy

Zdjęcia

Brak zdjęc dla tej firmy

Dodaj zdjęcia

Firmy z kategorii Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Nazwa Adres Miasto
AMERESTATE S.A. 01-940 Warszawa Palisadowa 20/22 Warszawa
AMIMP SP. Z O.O. 40-600 Katowice Kościuszki 229 Katowice
AM INWEST SP. Z O.O. 31-138 Kraków Lenartowicza 5/22 Kraków
AGENCJA AMICUS W. KARPIŃSKI I SPÓŁKA - SP. J. 15-427 Białystok Lipowa 6 Białystok
ANCOM INVESTMENT POLSKA SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 43-384 Jaworze Romantyczna 1 Jaworze

Firmy z miasta Ruda Śląska

Nazwa Adres Główna działalność
EUROSERWIS II SP. Z O.O. 41-709 Ruda Śląska Niedurnego 79 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
EUROKONSTRUKCJE SP. Z O.O. 41-709 Ruda Śląska Niedurnego 79 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
MOSTOSTAL CHOJNICE S.A. W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ 41-700 Ruda Śląska 1 Maja 380 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE PROMUS RUDA ŚLĄSKA SP. Z O.O. 41-709 Ruda Śląska Hallera 18a Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
PROMUS-WKS WYTWÓRNIA KONSTRUKCJI STALOWYCH SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 41-709 Ruda Śląska Gen. Hallera 18a Produkcja konstrukcji metalowych i ich części

Dojazd


Widget OpiniaFirm 1
Skopuj ten kod, a następnie wklej go na swoją stronę internetową: