company logo

Chatka Pikabu Anna Wojtkowska

2.8

bluestar
bluestar
greystar
greystar
greystar
(5 opinii), 45 % poleca tę firmę
bonus
bonus
bonus
Firma Chatka Pikabu Anna Wojtkowska została wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej w dniu 2015-01-01 (3 lat 3 mies.) pod numerem NIP 8231132415 i REGON 711671340. Siedziba firmy zlokalizowana jest pod adresem Gen.Stanisława Maczka 39, 08-110, Siedlce, (powiat Siedlce, województwo mazowieckie), a jej właścicielem jest Anna Wojtkowska. Główna działalność tej firmy to "Opieka dzienna nad dziećmi" (88.91.Z).

Informacje o firmie

Właściciel: Anna Wojtkowska

Data rozpoczęcia działalności: 2015-01-01

NIP: 8231132415

Regon: 711671340

Główna działalność: Opieka dzienna nad dziećmi

Dane kontaktowe

Telefon: brak

Województwo: mazowieckie

Adres: 08-110 Siedlce, Gen.Stanisława Maczka 39

Jesteś właścicielem?

Dodaj opinię o firmie Chatka Pikabu Anna Wojtkowska

userMamusia

2/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Opieka bardzo dobra dzieki przedszkolankom. Natomiast administracja i oplaty fatalne. Ja juz swoje dziecko zabralam do innego przedszkola i chce zeby rodzice znali moja opinie...przedszkole pobiera oplate 75% podstawy w okresie letnim pomimo ze jest zamkniete!!! Brak wlasnej kuchni pomimo ze w dniu podpisywania umowy bylam zapewniana ze tak owa powstanie. Dzieci maja bardzo malo zabawek pomimo ze 4-5 latkowie przez zabawe rozwijaja sie manualnie i spolecznie. Z grupy 15 osobowej na koniec roku zrobila sie grupa 18 - 20 osobowa !!! Podsumowujac opieka ok, natomiast administracja fatalna.

Produkt/usługa: Przedszkole

16 sie 2017 22:51

userMama

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Panie są bardzo miłe o.k Ale czy TYLKO TO jest najważniejsze . Są miłe, ale razem z Panią dyrektor zamiatają wszystko pod dywan. Jako rodzic mogę tylko powiedzieć, ze bardziej cenię Panią która odeszła z tego przedszkola była nie tylko miła, ale i oddana naszym dzieciaczkom. Zresztą z wzajemnością przepadały za Nią. Wstawiła się za nimi nie mogąc patrzeć już na to co działo się w tej placówce mimo, ze konsekwencją tego była utrata pracy. Takie zachowanie jest godne podziwu. Cieszę się, że Tacy ludzie jeszcze istnieją. Jak już wspomniałam we wcześniejszej opini przeniosłam dziecko do innego przedszkola płacę mniejsze pieniążki za dużo lepszą jakość. Naprawdę zdrowe jedzenie i większa przestrzeń, a tynk z sufitu nie spada na zabawki. Mam trochę dalej ALE WARTO!!!

Produkt/usługa: Przedszkole

13 mar 2018 10:35

userMama

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Zgadzam sie w 100% z poprzednią opinią. Niestety odeszła juz ostatnia wspaniała przedszkolanka , a zarazem jedyna ktora tyle wytrzymała w tym przedszkolu. Była z naszymi dzieciaczkami od początku czyli trzy lata. Znowu Pani dyrektor zaczyna dbac o przedszkole poniewaz zbliża sie koniec roku, a zarazem czas kolejnych zapisów. Ale w tym roku moze nie byc tak wesoło poniewaz wyszło duzo nieprawidłowości , które My rodzice udowodniliśmy Pani Wojtkowskiej . Pani dyr. zapomniała, ze Nasze dzieci juz sa na tyle dojrzałe, że umieją powiedzieć co jadły ( czyli najczęściej co innego niż widniało w jadłospisie) i że często chodziły głodne.nie wspomnę juz o jakości poniewaz Pani dyr. Anna Wojtkowska zamydliła nam oczy zdrowym odżywianiem jak najmniej przetworzonym.Jedyna Pani Wiola ktora miała odwagę potwierdzić nasze obawy( reszta Pań udaje, ze nic sie nie stało) musiała zrezygnować z pracy. Jestem oburzona tym co zobaczyłam na własne oczy i tym jak Pani Anna Wojtkowska próbuje to zatuszować. Jestem jedną z mam dużej grupy która rozwiązała umowę w trybie natychmiastowym z tym przedszkolem (pismo od prawnika)

Produkt/usługa: Przedszkole

6 mar 2018 00:27

usermama2

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Pani dyrektor zaczęła rewelacyjnie i równie rewelacyjnie wszystko zaczęła dosłownie niszczyć! opieka owszem była dobra, ale nie uogólniajmy! nie przypisujmy zasług osobom które na to nie zasługują! Dodatkowo sytuacje jakie miały miejsce uważam za niedopuszczalne. Obiecywana była rewelacyjna jakość jedzenia... a moje dziecko dostawało pasztet Podlaski, paczki najgorszej jakości z Biedronki po których wymiotował, obiady po których miał ciągłe rewolucje brzuszkowe! Pani dyrektor opanowała żądza pieniądza i zapomniała, że nasze dzieci są już na tyle duże by dużo nam przekazać a resztę same znalazłyśmy. Płacąc spora kwotę oczekiwałam dobrych warunków dla mojego dziecka a nie zacieków a może nawet GRZYBA!! na suficie i ścianie i odpadającej farby prosto na głowę mojego dziecka i na zabawki! Dopiero po interwencji zostało cokolwiek ruszone. Każdy rodzić dba po swojemu o swoje dziecko i oczywiście najwygodniej udawać, że nic się nie dzieje i dawać sobie oczy mydlić. Ale fakt, że najlepsza nauczycielka która była od początku odchodzi bo walczyła o dobro naszych dzieci a dostała za to lincz jest dla mnie wystarczającym powodem by uznać, że tam działo się źle. Jeżeli reszcie pań zależy bardziej na pracy niż na dobru mojego dziecka, które dostała pod opiekę to ja dziękuje za taka opiekę... a co niektóre nauczyły by się chociaż DZIEŃ DOBRY odpowiadać, kultura osobista leży ! Miejsce było cudowne, pierwszy rok fantastyczny i jestem bardzo zawiedziona, że pani dyrektor okazała się aż tak niesłowna i zakłamana.

Produkt/usługa: Przedszkole

9 mar 2018 18:14

userMama

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Uważam ,że atmosfera jaka zapanowała w przedszkolu spowodowana była z powodu konfliktu między jedną z Pań a dyrekcją .Panie w przedszkolu są bardzo miłe i dobrze zajmują się dziećmi . Po rozmowie z innymi rodzicami uważam ,że nasze dzieci chętnie chodzą do tego przedszkola i dobrze się tam czują .

Produkt/usługa: Przedszkole

7 mar 2018 19:34


Stwórz swoją opinię na temat marki Chatka Pikabu Anna Wojtkowska i ułatw innym podjęcie decyzji. Oceń jakość usługi, kontakt z klientem, personel i ceny. Skorzystaj z naszego serwisu i stwórz opinię, która ma szansę ułatwić innym wybór właściwej marki. Korzystna promocja może spowodować, że skorzystamy z usług kiepskiej jakości i pożałujemy swojej decyzji. Korzystałeś z usług tej firmy? Powiedz o swoich doświadczeniach. Twoja recenzja jest niezwykle ważna dla osób rozważających skorzystanie z oferty.
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy i ocen opublikowanych przez użytkowników. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wszystkie opinie pochodziły bezpośrednio od prawdziwych konsumentów, a w przypadku dowodów na manipulację punktacją, problematyczne komentarze oraz oceny zostaną sprawdzone i jeśli będzie taka konieczność - usunięte.

Opis

Brak opisu dla tej firmy

Oferta

Brak oferty dla tej firmy

Zdjęcia

Brak zdjęc dla tej firmy

Dodaj zdjęcia

Firmy z kategorii Opieka dzienna nad dziećmi

Nazwa Adres Miasto
ADAMASZKI SP. Z O.O. 51-163 Wrocław Al. Marcina Kromera 23i Wrocław
AGMARYS SP. Z O.O. 92-340 Łódź Eugeniusza Bodo 27 Łódź
A.J.NOWIK SP. Z O.O. 06-300 Przasnysz Marii Dąbrowskiej 1/9 Przasnysz
AKADEMIA MALUCHA MYSZKA MIKI SP. Z O.O. 01-229 Warszawa Wolska 91/44 Warszawa
AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA SP. Z O.O. 81-605 Gdynia Słoneczna 49 Gdynia

Firmy z miasta Siedlce

Nazwa Adres Główna działalność
MOSTOSTAL SIEDLCE SP. Z O.O. 08-110 Siedlce Terespolska 12 (siedlce) Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
VALMONT POLSKA SP. Z O.O. 08-110 Siedlce Terespolska 12 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
MICHBAT SP. Z O.O. 08-110 Siedlce Starzyńskiego 12 B Obróbka metali i nakładanie powłok na metale
GAZ-ELA SP. Z O.O. 08-110 Siedlce Wałowa 6 Obróbka mechaniczna elementów metalowych
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE GLOBAL SP. J. PERKOWSKI GRZEGORZ WOŁOSIAK STEFAN 08-102 Siedlce Mjr. Henryka Sucharskiego 3 Produkcja narzędzi

Dojazd


Widget OpiniaFirm 1
Skopuj ten kod, a następnie wklej go na swoją stronę internetową: