company logo

3.8

bluestar
bluestar
bluestar
greystar
greystar
(4 opinii), 70 % poleca tę firmę
bonus
bonus
bonus
Nie będziemy tu pisać o tym, co wszyscy… że znajdziecie u nas fachowców, że bezpiecznie kupicie i sprzedacie nieruchomość, że szybko i sprawnie przeprowadzamy każdą transakcje, że jesteśmy profesjonalni – to przecież jasne. Dobry Dom Nieruchomości to zespół ambitnych ludzi. W realizacji Twoich celów mieszkaniowych nie pomagają zwykli agenci, tylko doradcy. To oni analizują rynek nieruchomości pod kątem Twoich preferencji, negocjują ceny i kontaktują z najlepszymi ekspertami finansowymi. Za drzwiami biura Dobry Dom otrzymasz pełną i profesjonalną obsługę w zakresie pośrednictwa kupna, wynajmu i sprzedaży nieruchomości. Sprawdź nas !

Informacje o firmie

Właściciel: JACEK HAJDUK

Data rozpoczęcia działalności: 2011-01-03

NIP: DANE UKRYTE

Regon: DANE UKRYTE

Dane kontaktowe

Telefon: 605596075

Województwo: podlaskie

Adres: 15-281 Białystok, brak

Jesteś właścicielem?

Dodaj opinię o firmie

usermarekszylko

4/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Miałem kiedyś okazję poznać niezłego oszusta, który sprawnie mydlił oczy klientom. Dzisiaj bywam ostrożny, dlatego najpierw poprosiłem znajomych o opinie. Wielu z nich rekomendowało właśnie firmę, więc skorzystałem z ich oferty. Co mogę powiedzieć? Fantastyczny wybór!

10 gru 2014 20:49

userMaraczuk

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Według mnie jest to jedna z najciekawszych pozycji w ogóle. Popytałem o ofertę, bo jestem przezorny. Obecnie poleciłbym każdemu.

8 wrz 2015 23:36

userJarek

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Tragedia !!!! Fantastycznie to Oni oczy mydlą. Jak to miało być pięknie i na końcu okazało się inaczej - generalnie nie polecam !!!!. Oferty w necie ładne tylko ludzie nie słowni.

Produkt/usługa: Kupno Domu.

15 lis 2016 11:42

userEdyta

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Bardzo profesjonalna obsługa. Miłe i fachowe doradztwo w zakresie kupna/sprzedaży nieruchomości. Chęć i entuzjastyczne podejście do pracy z klientem powodują, że transakcja jest po prostu miła. Bardzo duża ilość ofert wraz z umiejętną ich prezentacją sprawia, że spokojnie można znaleźć jakąś perełkę. Polecam!

Produkt/usługa: Nieruchomości

4 kwi 2017 19:02


Nie każdy łatwo trafia na firmę spełniającą jego oczekiwania. Twoja recenzja dotycząca marki DOBRY DOM JACEK HAJDUK pomoże klientom ocenić standard usług. Jesteś usatysfakcjonowany z jakości oferowanych usług? Zawsze możesz liczyć na pomoc kompetentnego pracownika? Koszty nie uszczuplają przesadnie twojego konta? W zamieszczonej recenzji wskaż plusy firmy DOBRY DOM JACEK HAJDUK i przedstaw innym solidną markę. Nie wspominasz miło wizyty w jej oddziale. Nie wszyscy wiedzą, czego mogą się spodziewać, a opinie klientów są niezwykle pomocne przy poszukiwaniu usług. Oceń rzetelnie firmę DOBRY DOM JACEK HAJDUK i pomóż innym użytkownikom.
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy i ocen opublikowanych przez użytkowników. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wszystkie opinie pochodziły bezpośrednio od prawdziwych konsumentów, a w przypadku dowodów na manipulację punktacją, problematyczne komentarze oraz oceny zostaną sprawdzone i jeśli będzie taka konieczność - usunięte.

Opis

Nie będziemy tu pisać o tym, co wszyscy… że znajdziecie u nas fachowców, że bezpiecznie kupicie i sprzedacie nieruchomość, że szybko i sprawnie przeprowadzamy każdą transakcje, że jesteśmy profesjonalni – to przecież jasne.

Dobry Dom Nieruchomości to zespół ambitnych ludzi. W realizacji Twoich celów mieszkaniowych nie pomagają zwykli agenci, tylko doradcy. To oni analizują rynek nieruchomości pod kątem Twoich preferencji, negocjują ceny i kontaktują z najlepszymi ekspertami finansowymi.

Za drzwiami biura Dobry Dom otrzymasz pełną i profesjonalną obsługę w zakresie pośrednictwa kupna, wynajmu i sprzedaży nieruchomości.

Sprawdź nas !

Oferta

http://dobrydom-nieruchomosci.pl/lista-ofert/

Zdjęcia

http://dobrydom-nieruchomosci.pl/lista-ofert/

Dodaj zdjęcia

Firmy z kategorii Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana

Nazwa Adres Miasto
4 KID SP. Z O.O. 55-040 Bielany Wrocławskie Irysowa 4 Bielany Wrocławskie
A 21 SP. Z O.O. 44-240 Żory Jarzębinowa 58 Żory
ABBEY GROUP S.R.O. SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE 40-093 Katowice Słowackiego 41/43/14 Katowice
ACETOSA SP. Z O.O. 03-813 Warszawa Terespolska 4/330 Warszawa
ACTISS SP. Z O.O. 39-120 Sędziszów Małopolski 3 Maja 34 Sędziszów Małopolski

Firmy z miasta Białystok

Nazwa Adres Główna działalność
LARIX - BUDOWNICTWO I KONSTRUKCJE STALOWE SP. Z O.O. 15-691 Białystok Generała Franciszka Kleeberga 12 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
STALTECH SP. Z O.O. 15-124 Białystok Generała Władysława Andersa 15 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
ALU-KSAN SP. Z O.O. 15-688 Białystok Przędzalniana 8 Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej
JMT DRZWI OKNA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE J. MICÓR M. MINTA SP. J. 15-727 Białystok Hetmańska 10 Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej
LIDO - ALUMINIUM W.LITWIŃCZUK T. DĄBROWSKI SP. J. 15-701 Białystok Kolejowa 12e Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Dojazd


Widget OpiniaFirm 1
Skopuj ten kod, a następnie wklej go na swoją stronę internetową: