company logo

EURO-TAX Consulting Damian Drążyk

4.5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar
(2 opinii), 100 % poleca tę firmę
bonus
bonus
bonus
EURO-TAX Consulting jest polską firmą zajmującą się zwrotem podatku VAT. Swoje usługi kieruje głównie do polskich firm międzynarodowego transportu lądowego, które ponoszą wydatki na terenie państw członkowskich Unii Europejskiej, w związku z prowadzoną działalnością (opłaty za paliwa, autostrady, naprawy pojazdów itd). Z naszych usług korzystają także przedsiębiorstwa i korporacje organizujące imprezy, targi, konferencje lub szkolenia. Nasza firma może pochwalić się stu - procentową skutecznością w odzyskiwaniu podatku VAT z zagranicy . Wynika to z wieloletniego doświadczenia i znajomości procedur zwrotu w każdym z państw Unii Europejskiej. Z powodzeniem odzyskujemy podatek VAT również na podstawie Paragonów. Zajmujemy się również obsługą mniejszych firm posiadających 1-3 pojazdy do 3,5T. Proponujemy wówczas kwoty jednorazowe za odzyskanie podatku z danego kraju zamiast prowizji procentowej.

Informacje o firmie

Właściciel: Damian Drążyk

Data rozpoczęcia działalności: 2012-03-26

NIP: 7962804716

Regon: 146039434

Dane kontaktowe

Telefon: 793127172

Województwo: mazowieckie

Adres: 26-670 Pionki, Bohaterów Studzianek 3/11

Jesteś właścicielem?

Dodaj opinię o firmie EURO-TAX Consulting Damian Drążyk

userKloda

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Znajomy wskazał mi firmę i nie żałuję, że postawiłem na jego porady. Dobra marka, którą szczerze wskażę każdemu. Rozsądne ceny i sprawna obsługa klienta to to, na co patrzę przy wyborze. Firma spełniła moje wymagania i na pewno znowu postawię na jej ofertę, jeżeli będzie taka potrzeba.

27 sty 2015 06:32

EURO-TAX Consulting Damian Drążyk

Dziękuję. Bardzo cenimy sobie opinie naszych klientów w związku z naszą współpracą. Zapraszamy www.eurotax-consulting.pl

18 lis 2016 00:15

userW.Madejak

4/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Gdybym miał cofnąć czas, na pewno nie zmieniłbym decyzji. Jestem zadowolony, ponieważ firma spełniła moje oczekiwania. Firma na piątkę!

7 lip 2015 06:16

EURO-TAX Consulting Damian Drążyk

Dziękujemy za zaufanie :)

18 lis 2016 00:13


Korzystałeś z usług marki EURO-TAX Consulting Damian Drążyk? Opowiedz innym o tym, jak oceniasz jakość usług czy standard obsługi klienta. Twoje zdanie ma znaczenie dla osób zastanawiających się nad skorzystaniem z usług marki. W Internecie poszukujemy danych na temat standardu i kosztu usługi, ale zwracamy też uwagę na fachowe podejście do klienta, dotrzymywanie terminów oraz kwalifikacje personelu. Poleciłbyś firmę EURO-TAX Consulting Damian Drążyk swoim znajomym? Masz informacje, które należy przedstawić tym, którzy rozważają wybór tych usług? Zaprezentuj swoją opinię w naszym serwisie.
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy i ocen opublikowanych przez użytkowników. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wszystkie opinie pochodziły bezpośrednio od prawdziwych konsumentów, a w przypadku dowodów na manipulację punktacją, problematyczne komentarze oraz oceny zostaną sprawdzone i jeśli będzie taka konieczność - usunięte.

Opis

EURO-TAX Consulting jest polską firmą zajmującą się zwrotem podatku VAT. Swoje usługi kieruje głównie do polskich firm międzynarodowego transportu lądowego, które ponoszą wydatki na terenie państw członkowskich Unii Europejskiej, w związku z prowadzoną działalnością (opłaty za paliwa, autostrady, naprawy pojazdów itd). Z naszych usług korzystają także przedsiębiorstwa i korporacje organizujące imprezy, targi, konferencje lub szkolenia.
Nasza firma może pochwalić się stu - procentową skutecznością w odzyskiwaniu podatku VAT z zagranicy . Wynika to z wieloletniego doświadczenia i znajomości procedur zwrotu w każdym z państw Unii Europejskiej. Z powodzeniem odzyskujemy podatek VAT również na podstawie Paragonów.
Zajmujemy się również obsługą mniejszych firm posiadających 1-3 pojazdy do 3,5T. Proponujemy wówczas kwoty jednorazowe za odzyskanie podatku z danego kraju zamiast prowizji procentowej.

Oferta

Zwrot VAT z zagranicy ;
Zwrot VAT z UE ;
sporządzanie wniosków o zwrot VAT ;

W ramach współpracy gwarantujemy kompleksową ofertę dla naszych Klientów
• zajęcie się całą procedurą zwrotu VAT z atrakcyjną prowizją;
• brak dodatkowych opłat oraz opłat „z góry”;
• bezpłatne złożenie wniosku we właściwym Urzędzie Skarbowym;
• prowadzenie korespondencji z polskimi i zagranicznymi Urzędami;
• optymalizacja czasu zwrotu wnioskowanej kwoty (pisanie pism ponaglających do Urzędów Zagranicznych);
• tworzenie pełnej bazy wniosków dla indywidualnego Klienta;
• udzielanie informacji na temat statusu wniosku;
• możliwość obniżenia prowizji przy zwiększonej kwocie VAT do zwrotu;
• Oryginały faktur Klienta znajdują się zawsze w siedzibie naszej firmy w Polsce;
• Możliwość rozliczania Faktur VAT na podstawie ich wersji elektronicznych (bez konieczności przesłania Faktur papierowych)

Zdjęcia

Zwrot VAT z zagranicy ; Zwrot VAT z UE ; sporządzanie wniosków o zwrot VAT ; W ramach współpracy gwarantujemy kompleksową ofertę dla naszych Klientów • zajęcie się całą procedurą zwrotu VAT z atrakcyjną prowizją; • brak dodatkowych opłat oraz opłat „z góry”; • bezpłatne złożenie wniosku we właściwym Urzędzie Skarbowym; • prowadzenie korespondencji z polskimi i zagranicznymi Urzędami; • optymalizacja czasu zwrotu wnioskowanej kwoty (pisanie pism ponaglających do Urzędów Zagranicznych); • tworzenie pełnej bazy wniosków dla indywidualnego Klienta; • udzielanie informacji na temat statusu wniosku; • możliwość obniżenia prowizji przy zwiększonej kwocie VAT do zwrotu; • Oryginały faktur Klienta znajdują się zawsze w siedzibie naszej firmy w Polsce; • Możliwość rozliczania Faktur VAT na podstawie ich wersji elektronicznych (bez konieczności przesłania Faktur papierowych)

Dodaj zdjęcia

Firmy z kategorii Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy

Nazwa Adres Miasto
2S LOGISTICS SP. Z O.O. 66-200 Świebodzin Park Chopina 4 Świebodzin
WORLDKARTS SP. Z O.O. 82-500 Kwidzyn Wybickiego 1 C/22 Kwidzyn
6 JAROSZ SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA 20-006 Lublin Kołłątaja 3 Lublin
7 JAROSZ SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA 20-006 Lublin Kołłątaja 3 Lublin
ADLER GROUP SP. Z O.O. 05-500 Piaseczno Kościuszki 18/24 Piaseczno

Firmy z miasta Pionki

Nazwa Adres Główna działalność
RADOSTAL - SP. Z O.O. 26-670 Pionki Przemysłowa 2 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
ZAKŁADY PRODUKCJI SPECJALNEJ SP. Z O.O. 26-670 Pionki Zakładowa 7 Produkcja broni i amunicji
FABRYKA AMUNICJI MYŚLIWSKIEJ FAM-PIONKI SP. Z O.O. 26-670 Pionki Zakładowa 7 Produkcja broni i amunicji
GALWANPRO JANUSZ FALKIEWICZ ZDZISŁAW MAŁEK SPÓLKA JAWNA 26-670 Pionki Zakładowa 7 Obróbka metali i nakładanie powłok na metale
PIOMECH SP. Z O.O. 26-670 Pionki Zakładowa 7 Obróbka mechaniczna elementów metalowych

Dojazd


Widget OpiniaFirm 1
Skopuj ten kod, a następnie wklej go na swoją stronę internetową: