company logo

GREG-MART Schody i Podłogi Grzegorz Martynowicz

5.0

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
(13 opinii), 100 % poleca tę firmę
bonus
bonus
bonus
Firma GREG-MART Schody i Podłogi Grzegorz Martynowicz została wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej w dniu 2012-02-16 (6 lat 2 mies.) pod numerem NIP 9660795016 i REGON 200677363. Siedziba firmy zlokalizowana jest pod adresem ul. Dojlidy Górne 135H, 15-581, Białystok, (powiat Białystok, województwo podlaskie), a jej właścicielem jest Grzegorz Martynowicz. Główna działalność tej firmy to "Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach" (47.53.Z).

Informacje o firmie

Właściciel: Grzegorz Martynowicz

Data rozpoczęcia działalności: 2012-02-16

NIP: 9660795016

Regon: 200677363

Dane kontaktowe

Telefon: brak

Województwo: podlaskie

Adres: 15-581 Białystok, ul. Dojlidy Górne 135H

Jesteś właścicielem?

Dodaj opinię o firmie GREG-MART Schody i Podłogi Grzegorz Martynowicz

userKonrad

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Do nowo wybudowanego domu zamawiałem schody dębowe w tej firmie ze względu na najlepszą ofertę handlową i renomę. Usługa została zrealizowana terminowo, produkt jest wysokiej klasy, a fachowcy stanęli na wysokości zadania. Nic dodać nic ująć!

Produkt/usługa: usługa

24 lut 2017 21:46

userAmelia

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Bardzo mi się spodobały schody u znajomej wykonane z dębu, a zwłaszcza jakość i kolorystyka i namówiłam męża na zakup takich do naszego domu. Od podstaw do samego końca zajmowała się firma Greg Mart, która miała świetny budulec, wykwalifikowanych pracowników i zmieścili się w terminie. Schody wyglądają rewelacyjnie i mają bardzo długą gwarancję.

Produkt/usługa: schody

15 mar 2017 12:42

usernikka67

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Moja współpraca z tą firma przebiegła w miłej atmosferze i panowie w domu założyli przepiękne, wygodne i co najważniejsze bezpieczne schody na konstrukcji metalowej. Od samego początku wszystko było klarowne i przejrzyste, a panowie co się zajmowali montażem byli doświadczeni i nie nabałaganili niepotrzebnie. Myślę, że im warto zaufać.

Produkt/usługa: drewniane schody

12 kwi 2017 18:57

userMaria Lasota

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Nie znoszę zachodniej chałtury i wszystko co mam i posiadam jest nasze polskie. Dla tego też założony parkiet z jesionu posiadam od tej firmy, która swoje materiały uzyskuje z naszych drzew, a także montuje już parkiety. Wszystko pięknie gra i polecam!

Produkt/usługa: Parkiet jesionowy

11 maj 2017 21:26

userStefania

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Mam od niedawna założoną przez ta firmę nową podłogę i muszę szczerze przyznać, ze miło mnie zaskoczyli profesjonalizmem, a także doswidczeniem w tej branży. Szybko się dobrało gatunek drewn, a potem poszło jak z płatka. Nawet panowie, co zakładali podłogę byli sympatyczni i dokładni. Nie mam się do czego doczepić, a podłoga jest równiutka i przepiękna i to z czystego drewna.

Produkt/usługa: drewniana podłoga

5 cze 2017 21:35

userKrystyna

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Zawsze marzyłam o dębowej podłodze i to marzenie zrealizowałam przy pomocy tej fachowej firmy. Mieli najlepszą ofertę i wybór materiałów. Sama realizacja sprawna i koszt niewysoki

Produkt/usługa: wykonanie podłogi dębowej

14 lip 2017 13:34

userMateusz

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Mile wspominam współprace z Greg-Markt. Kładliśmy podłogę z drewna dębowego w salonie,fachowo doradzili i pomogli wybrać. Dotrzymali terminu,nie było żadnego przekładania na później. Ogólnie rewelacja.

Produkt/usługa: Podłoga

10 sie 2017 13:03

userJarosław

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Podczas ostatniego remontu mieszkania wywaliłem płytki a w ich miejsce pojawił się parkiet jesionowy, który jest elegancki a głównym powodem był fakt, że w domu sa małe dzieci i taka podłoga jest zdecydowanie bezpieczniejsza niż kamienna. Firma co podłogę wykonywała sprawdziła się doskonale i do tego nie była droga. To był dobry krok. Polecam!

Produkt/usługa: PODŁOGA

14 wrz 2017 18:25

userBłażej

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Bardzo dobra firma jeśli chodzi o zakładanie podłóg i to wszystko robią kompleksowo. Nie miałem problemów z doborem odpowiedniego koloru i typu drzewa i mogłem też liczyć na fachowe doradztwo. Robotę wykonali sumiennie i nie grzebali się. Do tego sostałem jeszcze na wykonaną usługę jak na polskie warunki bardzo długą gwarancję. Jednym słowem mi się opłaciło. Polecam!

Produkt/usługa: podłoga drewniana

6 paź 2017 13:51

userPiotr Z.

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Od niedawna jestem właścicielem bardzo dobrze wykonanych schodów drewnianych na konstrukcji drewnianej. nie jest to żadna płyta pilśniowa ani podobny półfabrykat a tylko czyste drewno. kontakt z firmą która mi to wykonywała był bardzo dobry. Szybko doszliśmy do porozumienia. Potem już się wszystkim sami zajęli jak należy. Patrząc teraz z boku, to widzę, że to jest produkt wykonany na długie lata, czyli inwestycja mi się opłaciła. Firmę polecam!

Produkt/usługa: schody drewniane

15 lis 2017 17:15

userWeronika

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Oglądałam u znajomych podłogi, które były wykonane z paneli, były z marketu i to były jakieś takie monotonne, pospolite. Nie przypadła mi jakość do gustu. Dla tego podłogę mi robiła ta firma, która miała ciekawszą ofertę, a wykonana podłoga ma niepowtarzalny wygląd i gołym okiem widać, że to żadna masówka. Za całokształt pracy pięknie dziękuję i pozdrawiam.

Produkt/usługa: podłoga na zamówienie

6 sty 2018 21:31

userZdzisław

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Zastanawiałem się na jakie podłogi postawić, bo było kilka możliwości od dębu do jesionu, ale firma pomogła mi w podjęciu decyzji i poleciła mi dębowe, które można śmiało rzec, że są dożywotnie. Swoja drogą schody wykonali naprawdę piękne i to za pieniążki moim zdaniem nie zbyt duże. Dobra i fachowa firma.

Produkt/usługa: podłoga drewniana

27 lut 2018 16:51

userMariusz Nichalak

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Wydaje mi się, że przy zamawianiu dobrych schodów nie ma co się oglądać i nie warto się sugerować niską ceną, bo schody mają służyć na długie lata. Idąc tą myślą zamówiłem schody u Pana Grzegorza, który miał produkt konkretny, może nie za tani, ale za to z najlepszych materiałów. Z tego wyboru jestem bardzo zadowolony, bo schody są takie jak oczekiwałem a firma fachowcy co je zakładali byli zgrani i doświadczenie w temacie.

Produkt/usługa: schody drewniane

14 mar 2018 17:46


Znasz usługi firmy GREG-MART Schody i Podłogi Grzegorz Martynowicz? Opowiedz innym o tym, jak oceniasz zakres usług oraz poziom obsługi klienta. Dzięki twoim doświadczeniom ktoś bez problemu zdecyduje, czy postawi na usługi marki. W Internecie poszukujemy danych na temat standardu i ceny usługi, ale interesuje nas też profesjonalne podejście do klienta, terminowość oraz kwalifikacje pracowników. Postawiłbyś jeszcze raz na ofertę firmy? A może przedstawisz trochę uwag, o których powinno się powiedzieć użytkownikom zastanawiającym się nad wyborem tej oferty? Zachęcamy do podzielenia się opinią w naszym serwisie.
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy i ocen opublikowanych przez użytkowników. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wszystkie opinie pochodziły bezpośrednio od prawdziwych konsumentów, a w przypadku dowodów na manipulację punktacją, problematyczne komentarze oraz oceny zostaną sprawdzone i jeśli będzie taka konieczność - usunięte.

Opis

Brak opisu dla tej firmy

Oferta

Brak oferty dla tej firmy

Zdjęcia

Brak zdjęc dla tej firmy

Dodaj zdjęcia

Firmy z kategorii Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Nazwa Adres Miasto
ALCORENSE POLSKA SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 05-825 Kozerki Marsa 33 Kozerki
ALLADYN GROUP SP. Z O.O. 01-350 Warszawa Sternicza 103 Warszawa
AMERICAN CLASSIC - SP. Z O.O. 80-176 Gdańsk Szczęśliwa 3 Gdańsk
AT CERAMICA SP. Z O.O. 71-083 Szczecin Santocka 48-49 Szczecin
ART-DOM-JOLANTA GŁOWACKADAMIAN GŁOWACKI SP. J. 22-600 Tomaszów Lubelski Sikorskiego 32 Tomaszów Lubelski

Firmy z miasta Białystok

Nazwa Adres Główna działalność
LARIX - BUDOWNICTWO I KONSTRUKCJE STALOWE SP. Z O.O. 15-691 Białystok Generała Franciszka Kleeberga 12 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
STALTECH SP. Z O.O. 15-124 Białystok Generała Władysława Andersa 15 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
ALU-KSAN SP. Z O.O. 15-688 Białystok Przędzalniana 8 Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej
JMT DRZWI OKNA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE J. MICÓR M. MINTA SP. J. 15-727 Białystok Hetmańska 10 Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej
LIDO - ALUMINIUM W.LITWIŃCZUK T. DĄBROWSKI SP. J. 15-701 Białystok Kolejowa 12e Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Dojazd


Widget OpiniaFirm 1
Skopuj ten kod, a następnie wklej go na swoją stronę internetową: