company logo

MONIKA KAŻAK BHP STYLE

5.0

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
(3 opinii), 100 % poleca tę firmę
bonus
bonus
bonus
Firma MONIKA KAŻAK BHP STYLE została wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej w dniu 2012-02-10 (6 lat 1 mies.) pod numerem NIP 7651472531 i REGON 321181125. Siedziba firmy zlokalizowana jest pod adresem ul. Chełmińska 31/21B, 78-600, Wałcz, (powiat wałecki, województwo zachodniopomorskie), a jej właścicielem jest MONIKA KAŻAK. Główna działalność tej firmy to "Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane" (85.59.B).

Informacje o firmie

Właściciel: MONIKA KAŻAK

Data rozpoczęcia działalności: 2012-02-10

NIP: 7651472531

Regon: 321181125

Dane kontaktowe

Telefon: brak

Strona www: www.bhp-style.pl

Województwo: zachodniopomorskie

Adres: 78-600 Wałcz, ul. Chełmińska 31/21B

Jesteś właścicielem?

Dodaj opinię o firmie MONIKA KAŻAK BHP STYLE

userTomek Banasik

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Przez lata dawałem się "skubać" lokalnemu, samozwańcowi tzw. specowi od wszystkiego. Wszystko było "cudownie" i "fantastycznie" . Ciągłe "Panie Prezesie to, Panie Prezesie tamto", uśmiechy, stosy dokumentów jako wyniki pracy, miłe słowa.... Do pierwszej poważnej kontroli Państwowej Inspekcji Pracy, która wykryła dziesiątki niedociągnięć w mojej firmie. Począwszy od aspektu dokumentacji, a na technicznym skończywszy. Oczywiście "specjalista" od wszystkiego nagle zmienił narrację i zapadł się pod ziemię. Na szczęście z polecenia znajomego otrzymałem namiar na firmę BHP STYLE i udało mi się zachować resztki godności pracodawcy ponosząc najniższe z możliwych konsekwencji. To co latami tylko z pozoru wyglądało na prawidłowe było stosem bezwartościowych dokumentów. Dzisiaj już wiem co znaczy UCZCIWE BHP i mam jego większą świadomość. Gorąco polecam usługi Pani Moniki, a innym przedsiębiorcom radzę uważać na krętaczy i samozwańców-oszustów!

Produkt/usługa: Obsługa BHP

25 lis 2016 08:02

userKuba

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Bezbłędna kobitka! Nareszcie znam swoje prawa jako pracownik, ale i wiem jakie obowiązki ciążą na mnie przy przestrzeganiu BHP. Szkolenie okresowe konkretne i rzeczowe. Chciałbym, aby szef miał takiego behapowca na stałe.

Produkt/usługa: Szkolenie bhp

1 lut 2017 21:35

userprzedsiębiorca z Mirosławca

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

W 2015 roku w mojej firmie pracownik uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Zleciłem przeprowadzenie postępowania powypadkowego firmie BHP Style, gdyż nie mam behapowca na etacie, a kontakt do Pani inspektor dostałem od znajomego. Ludzie! Niech nikogo nie zmyli urok, czar osobisty i dziewczęca uroda tej Pani! To bardzo merytoryczna kobieta, która nie toleruje półśrodków! Rewelacyjne doradztwo, profesjonalizm i prezentowany poziom wiedzy. Zmieniłem podejście do behapowców, którzy latami tylko drukowali mi kwity i pojawiali się raz w miesiącu na 20 minut! Szkoda, że o tak profesjonalnej firmie dowiedziałem się dopiero kiedy mój pracownik uległ wypadkowi. Dzisiaj cieszę się, że Pani Monika edukuje moich pracowników. Nawet nie myślę o szukaniu innej firmy doradczej!

Produkt/usługa: Usługa BHP

11 paź 2017 10:27


Trafiłeś na firmę MONIKA KAŻAK BHP STYLE i postawiłeś na jej usługi? Opowiedz użytkownikom o tym, czy standard usług jest zadowalający i jak podchodzi się do potrzeb klienta. Twoje zdanie może być dla kogoś argumentem przy analizowaniu atrakcyjności usług firmy. W sieci szukamy danych na temat standardu i kosztu usługi, ale interesuje nas też wzorowe podejście do klienta, terminowość oraz kwalifikacje pracowników. Poleciłbyś firmę MONIKA KAŻAK BHP STYLE innym? A może masz trochę uwag, o których warto powiedzieć osobom zastanawiającym się nad wyborem tych usług? Przedstaw swoją opinię na naszej stronie.
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy i ocen opublikowanych przez użytkowników. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wszystkie opinie pochodziły bezpośrednio od prawdziwych konsumentów, a w przypadku dowodów na manipulację punktacją, problematyczne komentarze oraz oceny zostaną sprawdzone i jeśli będzie taka konieczność - usunięte.

Opis

Brak opisu dla tej firmy

Oferta

Brak oferty dla tej firmy

Zdjęcia

Brak zdjęc dla tej firmy

Dodaj zdjęcia

Firmy z kategorii Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane

Nazwa Adres Miasto
ARLIND - BARTOSZ KAMIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA 31-403 Kraków Kamienna 10 Kraków
ARKA - RAIL CONSULTING D. TRZCIŃSKI P. KŁUSEWICZ SP. J. 73-220 Drawno Energetyków 17 Drawno
ARMTAC GROUP TERLIKOWSKI SP. J. 35-211 Rzeszów Marii Konopnickiej 4/18 Rzeszów
ARTAL SP. Z O.O. 02-716 Warszawa Cieszyńska 8 Warszawa
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE ART-ARIKA SP. Z O.O. 05-510 Konstancin-Jeziorna Kierszek 6 (konstancin- Jeziorna) Konstancin-Jeziorna

Firmy z miasta Wałcz

Nazwa Adres Główna działalność
ESJOT JANOWSKI I BRAUN SPÓŁKA KOMANDYTOWA 78-600 Wałcz Chrząstkowo 25 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
IMPREGLON ENGINEERING SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE 78-600 Wałcz Kołobrzeska 39 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
PRZEDSIĘBIORSTWO INWESTYCYJNO - HANDLOWE INWEST - COMERS SP. Z O.O. 78-600 Wałcz Kołobrzeska 58 Obróbka metali i nakładanie powłok na metale
DCA DECKERT ANLAGENBAU SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 78-600 Wałcz Kołobrzeska 39 Obróbka mechaniczna elementów metalowych
SALLEMORE SP. Z O.O. 78-600 Wałcz Półwiejska 27 Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana

Dojazd


Widget OpiniaFirm 1
Skopuj ten kod, a następnie wklej go na swoją stronę internetową: