Nasza misja

Nasza platforma powstała w celu zapewnienia konsumentom możliwości wymiany opinii o firmach działających na terenie całego kraju. Bardzo często potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm funkcjonujących na lokalnym rynku powinniśmy wybrać, aby nie żałować swojej decyzji. Dzieje się tak w sytuacji, gdy szukamy wykonawcy do budowy domu, mechanika mogącego przywrócić sprawność naszemu samochodowi lub dentysty, który będzie w stanie pomóc nam szybko i w dobrej cenie. W takich momentach potrzebujemy polecenia i szukamy takich informacji wśród rodziny i znajomych. Jeśli nikt nie jest w stanie polecić nam dobrego specjalisty w naszym regionie, musimy kierować się przeczuciem i wybierać firmę w ciemno. Celem naszej platformy jest udzielenie rzetelnej opinii na temat każdej spośród milionów firm, jakie działają w różnych rejonach Polski. Dzięki temu nie trzeba już wybierać oferty, która jedynie wydaje się dobra. Prezentujemy ogromną liczbę opinii, abyście Państwo mieli pewność, a nie jedynie przeczucie, że dana oferta jest korzystna lub nie warta uwagi.

Setki tysięcy opinii i komentarzy

Dajemy konsumentom możliwość znalezienia interesujących ich informacji, ale też szansę na wyrażenie swojej opinii na temat jednej z milionów firm znajdujących się na liście. Wszystkie zamieszczane przez nas komentarze to wiarygodne opinie osób, które rzeczywiście korzystały z usług danej marki i mogą się na jej temat wypowiedzieć. Zależy nam na tym, aby dostarczyć Państwu obiektywne informacje, mogące pomóc podczas poszukiwań przedsiębiorstwa działającego w konkretnej branży i lokalizacji. Użytkownikom, którzy odwiedzają nasz serwis, zapewniamy dostęp do firm, które zostały wielokrotnie sprawdzone i uznane za rzetelne przez dużą grupę klientów. Dzięki temu nie muszą już poświęcać czasu na szukanie dobrej oferty. U nas znajdą ją bardzo szybko, ponieważ szeregujemy firmy według ocen, jakie wystawiają im klienci.

Nasz Klient nasz Pan

Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Możliwość zapoznania się z informacjami na temat działalności danej firmy to dla klienta duża pomoc podczas dokonywania wyboru. Marki, które nie dbają o wysoki poziom usług i o satysfakcję swoich klientów, zajmują u nas najdalsze miejsca na liście firm z danej branży. Przekłada się to na zmniejszone zainteresowanie ich ofertą, którą muszą poprawić, aby zyskać lepsze oceny oraz nowych klientów. Dzięki swobodnej wymianie informacji na naszej platformie użytkownicy mają wpływ na to, jak wygląda podejście firmy do klienta.

Nasz cel

Celem funkcjonowania naszej platformy jest też zapewnienie firmom możliwości promowania swoich usług. Jeśli marce zależy na tym, aby przykuć uwagę klientów z danego regionu, może zdecydować się na promocję swojej wizytówki w określonej kategorii. Poszukując informacji na temat firm działających w określonej branży, użytkownik trafia zarówno na te promowane oferty, jak też na te, które nie decydują się na reklamę. Warto jednak zaznaczyć, że uwagę przykuwa wyróżniona oferta. Dbając o wysoką jakość usług firma może skutecznie wypromować się dzięki naszej platformie, którą odwiedza ponad milion osób miesięcznie.

Sprawdzone opinie

Tworząc platformę daliśmy klientom możliwość świadomego wybierania firm, z których usług lub produktów zechcą skorzystać. Pozwala to uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji, jakie stwarzają nieuczciwi przedsiębiorcy. Dla rzetelnych firm jest to natomiast znakomity sposób na wypromowanie swojej oferty. Platforma prezentuje firmy z całej Polski należące do kilku tysięcy branż.