O nas


Oferujemy Państwu wygodny dostęp do platformy pozwalającej dzielić się opiniami na temat usług świadczonych przez firmy działające w najróżniejszych branżach. Korzystanie z naszego serwisu jest niezwykle proste i szybkie, co oszczędza Państwa czas w momencie poszukiwania informacji na temat firm lokalnych oraz tych, które działają na obszarze całego kraju.

Nasza platforma to największe tego typu przedsięwzięcie w Polsce. Stanowi niezastąpione źródło informacji dla osób pragnących dowiedzieć się jak najwięcej na temat firm z określonej branży, które funkcjonują w wybranej lokalizacji. Charakteryzuje nas to, że treść strony tworzona jest przez użytkowników. Klienci firm z całej Polski wypowiadają się na temat ofert, które sprawdzili. Umożliwia to uzyskanie rzetelnej opinii dotyczącej danej marki. Korzystanie z usług sprawdzonych marek to gwarancja zadowolenia klienta.


Co zyskujecie Państwo odwiedzając nasz serwis?


Przede wszystkim macie dostęp do opinii dotyczących milionów firm zarejestrowanych na terenie naszego kraju. Możecie wybrać najlepszego fachowca w mieście lub zdecydować się na usługi najlepiej ocenianego specjalisty pracującego na terenie całej Polski. Firmy segregowane są według tego, jakie opinie uzyskały. Znacznie ułatwia to natychmiastowe wskazanie faworyta w danej branży i pozwala odwrócić uwagę od tych przedsiębiorców, którzy zebrali same niepochlebne komentarze. Skorzystanie z usług tych ostatnich najprawdopodobniej skończyłoby się stworzeniem przez Państwa kolejnej negatywnej opinii na naszej stronie. Można tego uniknąć, wybierając firmę polecaną przez sporą ilość zadowolonych klientów.Sprawdzone i rekomendowane firmy


Wiele osób poszukuje dzisiaj sprawdzonych usług, pytając rodzinę i sąsiadów o rekomendowanego fachowca. Nasz serwis znacznie ułatwia sprawę, ponieważ wystarczy wejść na stronę, aby w jednym miejscu znaleźć komentarze dotyczące wybranej branży oraz określonej lokalizacji. Dzięki temu uzyskujemy przegląd polecanych mechaników w Krakowie czy weterynarzy w Rzeszowie, a także listę hydraulików lub elektryków, z którymi kontakt zdecydowanie się odradza. Ponadto możecie Państwo dodawać własne opinie na temat tych spośród kilku milionów firm, z których usług rzeczywiście korzystaliście. Zależy nam na tym, aby opinie były wiarygodne. Tylko wtedy mogą być bowiem pomocne przy dokonywaniu wyboru firmy.


Gwarancja niezależnościJesteśmy niezależną platformą, której treść tworzą klienci firm z różnych branż. Zależy nam na dostarczeniu Państwo opinii dotyczących przedsiębiorstw działających w jak największej liczbie dziedzin. Pragniemy gromadzić rzetelne opinie zarówno na temat firm, które spełniają oczekiwania klientów, jak też te komentarze, które stanowią przestrogę przed korzystaniem z usług konkretnej marki. Ma to na celu zapewnienie Państwu informacji mogących wpłynąć na trafny wybór oferty. Nie zawsze można polegać na zdaniu rodziny lub znajomych, ponieważ nie korzystali oni z usług lokalnego fachowca. Zanim skorzystacie Państwo z jego oferty, warto sprawdzić, co mówią o nim dotychczasowi klienci. Nie trzeba w tym celu śledzić forum internetowego lub kilku tego typu stron. Wystarczy odwiedzić nasz serwis, w którym gromadzimy opinie pochodzące od milionów klientów z całej Polski. W jednym miejscu możecie Państwo zapoznać się z komentarzami dotyczącymi firm z wybranej branży, które działają we wskazanej przez Państwa lokalizacji.

Zaufały nam miliony


Nasza platforma powstała z myślą o milionach osób, które poszukują konkretnych usług w swoim regionie. Codziennie komuś psuje się samochód, ktoś potrzebuje firmy remontowej lub planuje budowę domu i szuka wykonawcy. Każdego dnia wielu ludzi sięga po ulotki reklamowe zostawiane w skrzynkach pocztowych i przegląda wyniki wyszukiwania w sieci, aby poznać oferty lokalnych firm funkcjonujących w określonej branży. Mimo, że nowoczesna reklama przykuwa uwagę, a cennik wydaje się być atrakcyjny, nie zawsze jesteśmy zadowoleni z usług danej firmy. Niestety, wnioski wyciągamy dopiero po zakończeniu współpracy. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć swojego niezadowolenia, odkładania terminu realizacji i naliczania ukrytych kosztów, gdy zapoznajemy się z ofertą. Niezwykle ważne okazuje się umiejętne wybranie firmy, z której usług skorzystamy.