company logo

P.P.H.U DAWID KAROL WAWOCZNY

1.0

bluestar
greystar
greystar
greystar
greystar
(11 opinii), 0 % poleca tę firmę
bonus
bonus
bonus
Firma P.P.H.U DAWID KAROL WAWOCZNY została wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej w dniu 1999-09-01 (18 lat 7 mies.) pod numerem NIP 6421805537 i REGON 276616402. Siedziba firmy zlokalizowana jest pod adresem ul. Leśna 12, 44-293, Gaszowice, (powiat rybnicki, województwo śląskie), a jej właścicielem jest KAROL WAWOCZNY. Główna działalność tej firmy to "Produkcja mebli biurowych i sklepowych" (31.01.Z).

Informacje o firmie

Właściciel: KAROL WAWOCZNY

Data rozpoczęcia działalności: 1999-09-01

NIP: 6421805537

Regon: 276616402

Dane kontaktowe

Telefon: brak

Województwo: śląskie

Adres: 44-293 Gaszowice, ul. Leśna 12

Jesteś właścicielem?

Dodaj opinię o firmie P.P.H.U DAWID KAROL WAWOCZNY

userKarol

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Tą firmę mogę polecić osobą, które mają bardzo dużo czasu i jeszcze więcej cierpliwości. Zamówiłem w tej firmie kanapę. Ustaliłem z właścicielem, że po jej wykonaniu dostarczy ją pod wskazany adres, wniesie do domu i dodatkowo zabierze „starą” kanapę. Termin wykonania sam właściciel określił na 4 - 6 tygodni. Cóż, w tej chwili mija 5 miesiąc od złożenia zamówienia (jakieś 22 tygodnie) a kanapy jak nie było tak nie ma. Ostatnio dowiedziałem się od właściciela, że mam być zadowolony bo inni czekają już 7 miesięcy i jeszcze będą czekać. Dodatkowo on nie ma obowiązku dostarczenia tej kanapy i jak będzie gotowa to mam sobie po nią sam przyjechać. A „starej” kanapy nie zabierze bo nie będzie sobie robił śmietnika na warsztacie. Tak więc jak najbardziej polecam tą firmę wszystkim tym, którzy chcą mieć „szybko i dobrze” coś zrobione.

Produkt/usługa: wykonanie kanapy

27 kwi 2016 17:01

uservonmarkus

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Ludzie chciałbym przestrzec wszystkich , którzy szukają tapicera , w celu zamówienia swojego wymarzonego narożnika, na którym będą chcieli wypocząć po ciężkim dniu pracy. Nie odwiedzajcie a wręcz omijajcie szerokim łukiem Szyld PRODUCENT MEBLI TAPICEROWANYCH - Gaszowice wjazd od ul. Sumińskiej . WAWOCZNY KAROL Zamówiliśmy u niego 2 narożniki , jeden dla szwagra a drugi dla siebie . Specjalista na jednym narożniku zrobił 8 felerów a 9 wyskoczył gdy wnieśliśmy go na docelowe miejsce - wymiar (20 cm za długi bok i nie można otworzyć balkonowych drzwi ) Wpadliśmy w panikę i pojechaliśmy obejrzeć konstrukcję obitą gąbką drugiego narożnika. Naszym oczom ukazał się element postawiony w pionie, niczym nowojorski wieżowiec.Zamówiony przez nas narożnik miał mieć 3m x 3m. Człowiek z 15 letnim doświadczeniem, zrobił rogówkę gdzie jeden element miał 2 m a drugi o zgrozo !!!!!!!!! - 3 m . po zapytaniu jak coś takiego wnieść do domu , odpowiedział , że gó...no go to interesuje jak to zrobimy. Chcieliśmy 3 x 3 to mamy a ja jestem amatorem , który się nie zna. Zdaniem "pana" Karola wszystkie narożniki w sklepach meblowych składają się z 2 części . Zapraszam do firmowych sklepów w Rybniku aby zweryfikować bzdury pana Wawocznego. Każdy narożnik , którego jeden z boków ma więcej niż 2 metry składa się z 3 części panie Karolu Wawoczny, Ułatwia to wniesienie mebla nawet na 10 piętro w bloku nawet schodami. Narożnik Karola Wawocznego może stać jedynie w piwnicy, jeśli oczywiście posiadamy do niej bramę garażową. Poświęciliśmy zaliczkę i zrezygnowaliśmy z tego chochoła wykonanego bynajmiej nie z nowych materiałów. Gość chyba odbiera stare narożniki od klientów i kolejnemu wykonuje już z odpadów . Zwróciłem się do pana szanownego Karola Wawocznego , z pretensjami i koniecznością reklamacji narożnika , który zaczą się pruć na szwach pomiędzy siedziskiem a oparciem, i wtedy usłyszałem słowa , w 100 % reklamujące jego osobę : ,,PIE**OL SIE '' i odłożył słuchawkę. Jeżeli ktoś chce zobaczyć narożnik o nazwie KAROL WAWOCZNY - ŚMIECH NA SALI to zapraczam piszcie a wyślę zdjęcia.

Produkt/usługa: narożnik

26 gru 2016 12:33

userMat

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Radzę uważać na tą firmę! Kompletny brak kompetencji i rzetelności! Złodziejstwo i tyle w temacie. Właściciel deklaruje terminy i się wykręca od wykonania zlecenia. Zaliczki oczywiście też nie chce oddać mimo niedotrzymania umowy.

Produkt/usługa: Tapicer?

13 mar 2017 16:56

usermadzia

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Nie polecam!!! Chyba ze ktoś ma dużo czasu ale to bardzo dużo!

Produkt/usługa: kanapa

13 mar 2017 16:13

userHarry

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Nie polecam, nie można od włascicela wyciągnąć żadnej informacji, łaskę robi, że ma zrobić kanapę. Nie pakujcie się w to bagno....

Produkt/usługa: kanapa

14 mar 2017 07:09

userA.P

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Zgadzam sie w 100 procentach z innymi klientami tego blazna. Zamowilismy naroznik na wymiar.Z tym ze wymiar on wymyslil sobie sam. I jeszcze wmawial ze sami tak chcielismy.Dziury pomiedzy oparciem a siedziskiem,krzywe przeszycia,czarne zamki na bezowej tapicerce,to tylko niektore felery naroznika. Naprawde dziwie sie ze ten czlowiek tyle lat prowadzi firme.Pomijajac wady produktu,to ten typ chyba nie wie jak sie nazywa albo cos bierze,bo tak zakreconego czlowieka to nie widzialam jak zyje.

Produkt/usługa: Naroznik

15 kwi 2017 22:06

userZawiedziona

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Potwierdzam opinie przedmówców. Bezczelny do granic możliwości, zadufany w sobie gość. Dziw, że wogóle ta firma jeszcze istnieje. Zleciłam wykonanie drobnej usługi, reszta wpisuje się w to co napisali poprzednicy .

Produkt/usługa: Zmarnowany materiał

22 maj 2017 15:28

userniezadowolony

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Nie polecam tego wykonawcy gdyż jest niekompetentny,umawia się na wykonanie fotela w terminie dwóch tygodni i nie wywiązuje się z pracy. Przeciąga termin o tydzień ,dwa i już zrobiło się 2,5 miesiąca. Gdy chciałem zrezygnować z usługi nie chciał zwrócić zaliczki. Ileż idzie czekać. Nie polecam tego Pana.

Produkt/usługa: wykonanie fotela

9 sie 2017 16:27

userGosia

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Zleciliśmy mu wykonanie narożnika. Nie został dowieziony na czas, a Pan Dawid, najzwyczajniej w świecie, powiedział nam, iż inni czekają dłużej. Na dowóz poduszek do narożnika czekaliśmy 2 miesiące. Po kilku miesiącach narożnik zaczął się psuć. Odwiedziliśmy więc Pana Dawida raz jeszcze, aby zareklamować kanapę. On zaś, bardzo opornie, ale zgodził się przyjechać. Mówił nam, że za wszystko odpowiedzialny jest jego niekompetentny pracownik, którego już zwolnił. Obejrzał narożnik raz jeszcze i stwierdził, iż przyjedzie za 2 dni, aby naprawić wszystko, co zaczęło się psuć, czyli między innymi: zagłówek regulowany (który z czasem stał się nieregulowany), niedopasowane sprężyny w schowku na pościel, podarty materiał, a do tego gąbka, która uległa natychmiastowemu obniżeniu. To tylko niektóre z felerów, jakie zafundował nam Pan Dawid Wawoczny. Zarzekał się, że przyjedzie i wszystko naprawi... Nie doczekaliśmy się. Złożyliśmy mu ponowną wizytę. Pan Wawoczny tłumaczył się brakiem auta. Szkoda tylko, że nie powiadomił nas o tym, iż w tym dniu nie będzie mógł przyjechać, mimo że posiadał nasz numer telefonu. Czyżby tak "rzetelny" i "inteligentny" człowiek chciał się wymigać od konsekwencji? NIE MOŻE BYĆ! A jednak. Powiedziałam, że albo przyjeżdża dziś, albo spotkamy się w sądzie. Pan Dawid z uśmiechem rzekł, iż nie ma problemu. Skoro Pan Wawoczny nie ma problemu, bardzo chętnie mu go zafunduję, tak jak on fundował nam go regularnie. Myślę, że jeśli złożymy zbiorowy pozew, Pan Dawid nie będzie już tak uśmiechnięty, jak podczas rozmowy ze mną. Uważam, że 3,5 tysiąca za felerny narożnik to zdecydowanie zbyt wygórowana cena i sąd bardzo chętnie zgodzi się przyznać nam odszkodowania. Za straty pieniężne, jak również moralne. Ponieważ czytając opinie innych jego klientów, widzę, że Pan Dawid Wawoczny ma problemy z panowaniem nad swoimi emocjami, jak również z wulgarnym słownictwem w czasie rozmów z klientami. Rozumiem, że Pan Dawid chce grać poszkodowanego w tej sprawie, ale, przykro mi, nie da się zrzucić całej winy na pracowników i KLIENTÓW. Zdecydowanie nie polecam.

Produkt/usługa: Wykonanie narożnika

30 wrz 2017 13:04

userAnonim

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Nierzetelny. Zdecydowanie nie polecam. Narożnik po kilku miesiącach zaczął się psuć.

Produkt/usługa: narożnik

30 wrz 2017 13:11

userGucio

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Niestety rozmowa z tym człowiekiem nie ma najmniejszego sensu. Proponuję wszystkim którzy w jakikolwiek sposób chcą odzyskać stracone pieniądze udać się do rzecznika praw konsumenta (znają już dobrze tą firmę i właściciela). Jedynie na takie pisma ten człowiek odpowiada. Jest jeszcze możliwość zasięgnięcia darmowej porady prawnej dla osób poniżej 26 roku życia (zawsze może iść ktoś z rodziny lub znajomy). Warto mieć podpisaną umowę lub jakieś dokumenty z warunkami na podstawie których można coś wyegzekwować. Życzę wszystkim poszkodowanym powodzenia i oby sprawiedliwości stało się zadość!

Produkt/usługa: Kanapa

24 paź 2017 15:35


Opowiedz o prywatnych przejściach z marką P.P.H.U DAWID KAROL WAWOCZNY i zapewnij istotne dane naszym użytkownikom. Zdradź informacje o cenach, podejściu do klienta oraz o kompetencjach personelu. W naszym serwisie zamieścisz wypowiedź, która okaże się pomocna dla licznych użytkowników szukających polecanej firmy. Poszukiwanie doświadczonej firmy nie jest łatwe, gdyż na rynku istnieją też pozornie korzystne propozycje. Skorzystałeś z usług tej firmy? Powiedz o plusach i minusach oferty. Twoja recenzja jest bardzo ważna dla użytkowników zastanawiających się nad wyborem oferty.
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy i ocen opublikowanych przez użytkowników. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wszystkie opinie pochodziły bezpośrednio od prawdziwych konsumentów, a w przypadku dowodów na manipulację punktacją, problematyczne komentarze oraz oceny zostaną sprawdzone i jeśli będzie taka konieczność - usunięte.

Opis

Brak opisu dla tej firmy

Oferta

Brak oferty dla tej firmy

Zdjęcia

Brak zdjęc dla tej firmy

Dodaj zdjęcia

Firmy z kategorii Produkcja mebli biurowych i sklepowych

Nazwa Adres Miasto
4MAT SP. Z O.O. 31-831 Kraków Cienista 57/11 Kraków
ABC OFFICE SP. Z O.O. 54-400 Wrocław Rogowska 147/54-400 Wrocław
ABC PARTNER SP. Z O.O. 65-770 Zielona Góra Kręta 5 Zielona Góra
ABSOLUT INVEST SP. Z O.O. 00-195 Warszawa Słomińskiego 5/1 Warszawa
ABS-SERVICE AND WOOD PRODUCTS SP. Z O.O. 10-034 Naterki Golfowa 34 (gietrzwałd) Naterki

Firmy z miasta Gaszowice

Nazwa Adres Główna działalność
URHEN SP. Z O.O. 44-293 Gaszowice Rydułtowska 71 Produkcja narzędzi
WIND MAT SP. Z O.O. 44-293 Gaszowice Rydułtowska 14 Wytwarzanie energii elektrycznej
FAIR PLAY MUSIC SP. Z O.O. 44-293 Gaszowice Rudzka 16a Reprodukcja zapisanych nośników informacji
FIRMA DUDA M. I L.DUDA SP. J. 44-293 Gaszowice Rudzka 12 Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych
PROTECT CARE SP. Z O.O. 44-293 Gaszowice Rybnicka 39a Działalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanych

Dojazd


Widget OpiniaFirm 1
Skopuj ten kod, a następnie wklej go na swoją stronę internetową: