Profile firmowe

Właściciele firm mogą za darmo zweryfikować swoją wizytówkę biznesową. W ramach darmowego dostępu do konta otrzymają szeroki wachlarz narzędzi do promocji swojej działalności w naszym serwisie. Status "Zweryfikowana firma", to pozytywny sygnał dla potencjalnych klientów, a także możliwość edycji opisu, oferty, danych kontaktowych, loga czy zdjęć. To także opcja promowania firmy w wybranych kategoriach regionalnych jak i branżowych - każdego miesiąca odwiedza nas ponad milion unikalnych użytkowników z Polski i zagranicy.

Certyfikat zaufana firma

Firmom, które znajdują się na szczycie rankingu tworzonego przez naszych użytkowników, zapewniamy możliwość weryfikacji profilu i przyznanie certyfikatu „Zaufana Firma”. Warunkiem otrzymania certyfikatu jest uzyskanie najwyższej oceny w swojej kategorii. Ocena zależna jest od zadowolenia klientów, dlatego stanowi wiarygodny dowód wysokiej jakości świadczonych usług. Uzyskanie certyfikatu może przełożyć się na zwiększone zainteresowanie ofertą. Odznaka ta jest wysyłana w formie papierowej, jak i eksponowana w postaci znaku graficznego na wizytówce firmy. Certyfikatu tego nie można kupić - dostają go firmy, dla których motto "Nasz Klient, nasz Pan", nie jest tylko pustym sloganem.

Zdobądź nowych klientów

Co zyskujecie Państwo, jeśli Wasza firma znajduje się w naszym serwisie? Przede wszystkim możecie zdobyć zainteresowanie szerokiego grona odbiorców. Nasz serwis odwiedzany jest przez ponad milion unikalnych użytkowników każdego miesiąca. Zapewniamy prostą obsługę wizytówki firmy. Panel jest intuicyjny i umożliwia efektywne zarządzanie profilem marki. Jeśli jesteście Państwo właścicielami firmy cieszącej się uznaniem wśród klientów, możecie zyskać większe zainteresowanie potencjalnych odbiorców dzięki obecności na naszej platformie. Dajemy firmom możliwość promowania swojej oferty w wybranych kategoriach oraz w odpowiednich lokalizacjach, aby trafić do określonej grupy osób. Duża ilość kategorii pozwala na skuteczne działania promocyjne w serwisie.

Jak zweryfikować wizytówkę?

Aby zweryfikować firmę, należy przejść na stronę wybranej wizytówki, a następnie kliknąć na link "Panel właściciela wizytówki". Po rejestracji otrzymają Państwo dostęp do dedykowane panelu zarządzania.