company logo

ROMUALD MARCINIAK P.H.U.MARTYNA

5.0

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
(15 opinii), 100 % poleca tę firmę
bonus
bonus
bonus
CZYŚCIMY ŻŁOBKI, PRZEDSZKOLA,SZKOŁY,KOŚCIOŁY,DOMY,MIESZKANIA,BIURA ITP. ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ PROFESJONALNEJ FIRMY! WYKONUJEMY USŁUGI NA TERENIE WROCŁAWIA I OKOLIC!!!!

Informacje o firmie

Właściciel: ROMUALD MARCINIAK

Data rozpoczęcia działalności: 2009-05-01

NIP: 8941250928

Regon: 930046025

Dane kontaktowe

Telefon: 607869156

Województwo: dolnośląskie

Adres: 54-136 Wrocław, ul. Górnicza 7/9

Jesteś właścicielem?

Dodaj opinię o firmie ROMUALD MARCINIAK P.H.U.MARTYNA

userKlaudia

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

WIELE LAT TEMU PO POLECENIU KOLEGI ZACZĘŁAM KORZYSTAĆ Z USŁUG PANA ROMANA. DOTYCHCZAS KORZYSTAŁAM Z SYSTEMÓW WODNYCH, PANOWIE NIE TRZEPALI DYWANÓW ANI ŁÓŻEK TYLKO ZAPIERALI. PAN FACHOWIEC☻ WYTRZEPAŁ DYWANY BEZ PYŁOWO A NASTĘPNIE NAŁOŻYŁ PIANE PÓŁ SUCHĄ PIANĄ NA ŁÓZKA I DYWANY. GORĄCO POLECAMY !!!

Produkt/usługa: wspaniała

29 lip 2017 22:22

userAdam

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

BARDZO JESTEM ZADOWOLONY Z PRACY TEJ FIRMY NAJPIERW WSZYSTKO WYTRZEPAŁ WYCIĄGAŁ NA KÓŁKACH Z ELEKTRO STATYKI DUŻE ILOŚCI BAKTERII I ROZTOCZY A NASTĘPNIE WYPRAŁ PIANKĄ UŻYŁ BARDZO MAŁO WODY JEDEN LITR I WLAŁ KONCENTRAT EFEKT POWALIŁ MNIE NA KOLANA POZYTYWNIE WSZYSTKIE PLAMY ZNIKŁY NAWET TE STARE PO UPRZEDNIM PRANIU GORĄCO POLECAM NAPRAWDĘ WARTO DLA ALERGIKÓW.

Produkt/usługa: Gorąco Polecam

9 sie 2017 21:03

userAngelika

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Bardzo Dobry FACHOWIEC OD CZYSZCZENIA ŁÓZEK I DYWANÓW. MIAŁAM BARDZO BRUDNY NAROŻNIK CAŁY BYŁ W PLAMACH I ZACIEKACH TRZYMAMY KOTY I CZASAMI ZASIKAŁY BYŁO CZUC NIEPRZYJEMNY ZAPACH PO WIZYCIE PANA FACHOWCA EFEKT MNIE BARDZO ZADZIWIŁ POZYTYWNIE PLAMY WSZYSTKIE ZNIKŁY W MIESZKANIU PRZEPIĘKNIE PACHNIE. FIRMA GODNA POLECENIA NAPRAWDĘ WARTO POLECAM .

Produkt/usługa: świetna doskonała wyjątkowa

30 lip 2017 19:12

userMIRKA

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

JESTEŚMY ZADOWOLENI Z PRACY TEGO FACHOWCA. POLECILI NAM ZNAJOMI MÓWILI ZE JEST FACHOWIEC , KTÓRY POTRAFI WSZYSTKO ODNOWIĆ. MIELIŚMY BARDZO ZAPRANE DYWANY, ORAZ WYPOCZYNKI, NIE WYGLĄDAŁO TO DOBRZE. PAN ROMAN DOKONAŁ CUDU, WSZYSTKIE KANAPY I DYWANY URATOWAŁ. PIĘKNIE PACHNIE W CAŁYM DOMU. GORĄCO POLECAMY

Produkt/usługa: USŁUGA WYKONANA SOLIDNIE CZYSTO, PERFEKCIONISTA, POLECAMY SKORZYSTAC Z USŁUGI PANA ROMANA.

16 sie 2017 08:07

userLidia

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Super profesjonalnie, mieliśmy bardzo zabrudzoną sofę Pan Roman dokonał cudu :) pracował z ogromnym zaangażowaniem usuwając każdą plamę, uratował nam mebel, w domu jest wspaniałe czyste powietrze. Urządzenie przede wszystkim usuwa grzyby, roztocza, bakterie ... tego nie zrobi karcher, dlatego przestrzegamy przed popularną tanią usługą. Gorąco polecam, cena usługi bardzo przystępna,

Produkt/usługa: czyszczenie sofy

24 sie 2017 17:44

userKarolina

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

MIAŁAM BARDZO ZABRUDZONE KANAPY FOTELE I DYWANY KORZYSTAŁAM DO TEJ PORY Z FIRM KTÓRE CZYSZCZĄ NA MOKRO PAN FACHOWIEC NAJPIERW WYTRZEPAŁ NA SUCHO BEZ PYŁOWO A NASTĘPNIE MASZYNĄ KIRBY NAŁOŻYŁ PIANĄ IMPREGNAT NIE PRZEMACZAJĄC BARDZO POLECAM PAN FACHOWIEC ZNA SWÓJ FACH WYPOCZYNKI I DYWANY JAK NOWE PIĘKNIE PACHNIE GODNY POLECENIA FACHOWIEC

Produkt/usługa: BARDZO DOBRY FACHOWIEC OD ALERGII I ASTMY WE WROCŁAWIU

25 lip 2017 09:47

userJoanna

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Firma bardzo dobra. Uczciwa i lojalna. Warto skorzystać z usług tej firmy.

Produkt/usługa: Godna polecenia.>

19 sie 2017 21:54

userBOLESŁAW

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Romuald Marciniak P.H.U.MARTYNA Opinie (4) Marek 25 lipca 2017 - 10:09 Super fachowiec we wrocławiu od alergi i astmy czyści domy,mieszkania, żłobki, przedszkola, biura,itp. Posiada Atesty alergologiczne i dyplomy z Centrum Matki Polki w Łodzi oraz zarząd główny astmy i alergi w Rapce. Gorąco polecamy Zobacz opinie Odpowiedź ↓ Grażyna 2 sierpnia 2017 - 22:03 Usługi Pana Romana są wykonane czysto i schludnie. Godny polecenia!!! Dywan wytrzepany!! Czuć lepsze powietrze!! Polecam Zobacz opinie Odpowiedź ↓ Aga 6 sierpnia 2017 - 15:16 Korzystam 4 lat z firmy. Wspaniały człowiek z dziedziny alergii i astmy. Firma posiada najlepszy sprzęt na świecie w usuwaniu alergenów grzybów pleśni i pajęczaków z łózek i dywanów. Czytając inne opinie nie mam wątpliwości że ta firma jest najlepsza jeżeli chodzi o alergie we Wrocławiu.Gorąco polecam wszystkim! Zobacz opinie Odpowiedź ↓ BOLESŁAW 15 sierpnia 2017 - 09:11 KORZYSTAMY OD WIELU LAT FACHOWIEC ZNA SIĘ NA ROBOCIE. WIRTUOZ, PERFEKCJONISTA, BARDZO DOKŁADNY,OGROMNE DOŚWIADCZENIE W CZYSZCZENIU ŁÓŻEK, DYWANÓW i WYKŁADZIN. ZAWSZE CZYSTO SCHLUDNIE. UŻYWA MASZYN KTÓRE SĄ LIDEREM NA CAŁYM ŚWIECIE KIRBY. ŚRODKI JAKICH UŻYWAJĄ TO KONCENTRATY Z LANOLINĄ I IMPREGNATEM.MIELIŚMY BARDZO ZABRUDZONE, I WYPOCZYNKI JAK I DYWANY.PAN ROMAN DOKONAŁ CUDU PLAMY, ZACIEKI,NIEPRZYJEMNY ZAPACH ZNIKŁY NA ZAWSZE, GODNA POLECENIA FIRMA!

Produkt/usługa: GODNA POLECENIA FIRMA. WSPANIAŁY FACHOWIEC OD CZYSZCZENIA ŁÓZEK I DYWANÓW, OGROMNA, WIEDZA POPARTA WIELOLETNIĄ PRAKTYKĄ.

18 sie 2017 09:14

userBeata

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Znam Pana Romana od lat i wiem że jest wspaniałym człowiekiem jak i fachowcem od zdrowia jak i od alergi iastmy. Polecam

Produkt/usługa: Gorąco zachęcam

16 sie 2017 18:30

userBOGDAN

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

CZYSTO I SCHLUDNIE PEDANT. GORĄCO POLECAMY

Produkt/usługa: BARDZO DOBRY FACHOWIEC OD CZYSZCZENIA ŁÓZEK I DYWANÓW WE WROCŁAWIU POLECAMY

14 sie 2017 09:09

userBARBARA

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Wspaniały fachowiec od czyszczenia łózek, Narożników, foteli, oraz dywanów. Skorzystałam z firmy , polecili nam przyjaciele, byliśmy pod wrażenie wiedzy pana FACHOWCA. wszystkie wypoczynki najpierw wytrzepał, na naszych oczach, BEZPYŁOWO, wyciągając masę roztoczy, pleśni i grzybów. DRUGI etap to pranie, maszyną nałożył piankę, z impregnatem i lanoliną. Efekty tej pracy, były nieprawdopodobne. Wszystkie plamy, zacieki, jogurt, nieprzyjemny zapach potu i moczu znikły. W całym domu jest wspaniałe czyste powietrze. Jesteśmy alergikami po przespaniu kilku nocy, normalnie się wysypiamy, nic nas nie uczula. BARDZO ZACHĘCAM DO KORZYSTANIA Z TEJ FIRMY. SZCZEGÓLNIE, UCZULONYM NA ALERGIĘ i ASTMĘ. POLECAMY.

Produkt/usługa: POLECAMY DLA ALERGIKÓW i ASTMATYKÓW.

25 sie 2017 08:12

userALDONA.

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Aldona. Poleciła mi tę firmę koleżanka, Która korzysta, od dawna. Mówiła ze jest fachowiec we Wrocławiu, który, potrafi uratować, zaplamione i zaprane, wypoczynki, a także dywany. Z niedowierzaniem spróbowałam, i zaprosiłam pana Romana. Miałam bardzo zaplamione, i zaprane wszystko.Wychowały się małe, dzieci, więc a to kaszka, a to jogurt, czasami, zrobiły siku. Wyglądało, to fatalnie. Często zapierałam, sama, ale plamy, wychodziły jeszcze, większe.Korzystałam z firm, piorących na mokro, ale, efekt, mnie nie satysfakcjonował . Stare plamy, i zacieki utrwalone, wychodziły, po paru dniach.Pan Roman obejrzał, wszystko, i powiedział, będzie, ciężko, ale spróbuję to odratować. Zabrał się do pracy. Najpierw wszystko wytrzepał, dogłębnie usuwając, ogromne ilości, bakterii roztoczy, pleśni itp. byłam pod ogromnym wrażeniem, ile tego jest, w naszych łózkach, i dywanach. Następnie, założył, drugie, urządzenie, do prania, pianką. Efekty tej usługi, bardzo, mnie zadziwiły, pozytywnie. przede wszystkim czyste powietrze,plamy całkowicie znikły.Zachęcam do korzystania, z tak profesjonalnych firm. POLECAM BARDZO.

Produkt/usługa: POLECAM WSPANIAŁY FACHOWIEC OD CZYSZCZENIA KANAP I DYWANÓW, WE WROCŁAWIU,

30 sie 2017 10:07

userAnna Stachowiak

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Wspaniały Fachowiec godny polecenia, uczciwy itp. Bardzo solidny! Pana Romana firmę polecił nam nasz przyjaciel. To aż cud że z zapranego łóżka można uzyskać szokujący efekt. Moja córka jest alergiczką dlatego takie usługi są u nas w domu potrzebne. Pan fachowiec powiedział że po paru dniach będzie nam się lepiej spać. I to w 100% prawda ! Polecamy

Produkt/usługa: Przystępna cenowo polecam

28 sie 2017 16:05

userKRYSTAN WALCZAK

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Wspaniały FACHOWIEC, we Wrocławiu. Poleciła nam Mama , która korzystała, z usługi tej Wspaniałej FIRMY. Jesteśmy ALERGIKAMI Od wielu lat. Cały czas, na odczulaniu, i na lekach. Nie zdawałem sobie sprawy, ze są inne metody. Pon FACHOWIEC, wytłumaczył, nam ze trzeba, najpierw, zacząć od łózek, tam gdzie, śpimy. Należy najpierw, wytrzepać, łózka, poduszki, kołdry,koce. A następnie wyprać ,pianką wszystko. FIRMA Używa , NAJLEPSZEGO SPRZĘTU NA GLOBIE, KIRBY. Używa Bardzo Mało wody, 1 litr, wlewając KONCENTRAT, Z LANOLINY i IMPREGNATU.PAN FACHOWIEC, WYTRZEPAŁ OGROMNĄ, masę BAKTERII ,GRZYBÓW, ODCHODÓW ROZTOCZY, USUNĄŁ PRZYCZYNĘ, KTÓRA, NAS UCZULAŁA. POWIEDZIAŁ, ZE PO 12godzinach, powinno, być suche. PO Przespaniu, kilku nocy, stwierdzamy, z całą rodziną, Ze pierwszy raz od wielu lat, możemy normalnie, się wyspać. Bardzo z całego serca, dziękujemy, panu, ROMANOWI . Życzymy Dużo ZDROWIA, dla całej rodziny. WYJĄTKOWA WIEDZA, NA TEMAT, ALERGII i ASTMY .FIRMA WYJĄTKOWA, PROFESJONALNA, I UCZCIWA. Z CAŁEGO SERCA POLECAM. WSZYSTKIM KTÓRZY , MAJĄ PROBLEMY, Z ODDYCHANIEM.

Produkt/usługa: Polecam dla wszsytkiech

9 wrz 2017 20:02

userPaweł

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Polecili nam przyjaciele fachowca z wrocławia. Jesteśmy całą rodziną alergikami. Od lat aie odczulamy i jesteśmy na lekach. Przyjaciele powiedzieli, że jest firma mająca urzadzenie usuwajaca przyczyne alergii. Fachowiec wytrzepal wszystkie dywany, poduszki, kołdry bezpylowo, a nastepnie wypral pół suchą pianą nakładając impregnat z lanolina. Stwierdzamy, ze po paru nocach czujemy sie zdecydowanie lepiej. Czujemy "tlen" w domu. Gorąco polecamy tak profesjonalną firmę!

Produkt/usługa: Polecamy dla alergików i astmatyków

12 wrz 2017 15:38


Miałeś szansę skorzystać z usług firmy ROMUALD MARCINIAK P.H.U.MARTYNA i bez problemu zaprezentujesz swoje uwagi innym? To doskonale, bo to opinie klientów mają dla nas największą wartość. U nas możesz opowiedzieć innym o własnych doświadczeniach. To, czy wybierzemy usługi firmy ROMUALD MARCINIAK P.H.U.MARTYNA, zależy często od opinii innych osób. Jeżeli jesteś stałym klientem, podziel się tym, a możesz ułatwić użytkownikom wybór rzetelnej marki. Podziel się twoimi przemyśleniami, aby osoby mające zamiar skorzystać z usług firmy wiedziały o jej wadach. Twój wpis może pomóc komuś w poszukiwaniach.
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy i ocen opublikowanych przez użytkowników. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wszystkie opinie pochodziły bezpośrednio od prawdziwych konsumentów, a w przypadku dowodów na manipulację punktacją, problematyczne komentarze oraz oceny zostaną sprawdzone i jeśli będzie taka konieczność - usunięte.

Opis

CZYŚCIMY ŻŁOBKI, PRZEDSZKOLA,SZKOŁY,KOŚCIOŁY,DOMY,MIESZKANIA,BIURA ITP. ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ PROFESJONALNEJ FIRMY!
WYKONUJEMY USŁUGI NA TERENIE WROCŁAWIA I OKOLIC!!!!

Oferta

SPECJALIZUJEMY SIĘ W PROFESJONALNYM USUWANIU ODCHODÓW ROZTOCZY, PLEŚNI , PAJĘCZAKÓW I GRZYBÓW UCZULAJĄCYCH DZIECI I DOROSŁYCH. UŻYWAMY NAJLEPSZEGO SPRZĘTU NA ŚWIECIE KIRBY.
1.DOGŁĘBNE TRZEPANIE ŁÓŻEK, DYWANÓW, MATERACY, KRZESEŁ I WYKŁADZIN BEZPYŁOWO!!! W DOMU KLIENTA!
2. PRANIE PÓŁSUCHĄ PIANĄ BEZ PRZEMACZANIA! NAKŁADAMY KONCENTRAT Z LANOLINĄ I IMPREGNATEM ! UŻYWAMY 1 LITR WODY

Zdjęcia

SPECJALIZUJEMY SIĘ W PROFESJONALNYM USUWANIU ODCHODÓW ROZTOCZY, PLEŚNI , PAJĘCZAKÓW I GRZYBÓW UCZULAJĄCYCH DZIECI I DOROSŁYCH. UŻYWAMY NAJLEPSZEGO SPRZĘTU NA ŚWIECIE KIRBY. 1.DOGŁĘBNE TRZEPANIE ŁÓŻEK, DYWANÓW, MATERACY, KRZESEŁ I WYKŁADZIN BEZPYŁOWO!!! W DOMU KLIENTA! 2. PRANIE PÓŁSUCHĄ PIANĄ BEZ PRZEMACZANIA! NAKŁADAMY KONCENTRAT Z LANOLINĄ I IMPREGNATEM ! UŻYWAMY 1 LITR WODY

Dodaj zdjęcia

Firmy z kategorii Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami

Nazwa Adres Miasto
100LAT.PL SP. Z O.O. 21-550 Lebiedziew Kodeńska 11 (terespol) Lebiedziew
2S GROUP SP. Z O.O. 30-114 Kraków Gen. Tadeusza Kościuszki 53/24 Kraków
360 DEGREES SP. Z O.O. 56-400 Oleśnica Gen. Maczka 2c/13 Oleśnica
3F STUDIO SP. Z O.O. 00-389 Warszawa Smulikowskiego 9/7 Warszawa
3S SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 43-600 Jaworzno Azot 2 Jaworzno

Firmy z miasta Wrocław

Nazwa Adres Główna działalność
EUROPROFIL SP. Z O.O. 51-354 Wrocław Kiełczowska 70 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
EUROMAT SP. Z O.O. 51-621 Wrocław Czarnoleska 3 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
FORTACO SP. Z O.O. 53-609 Wrocław Fabryczna 10 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
GP-PLUS SPIRO SP. Z O.O. 51-415 Wrocław Kwidzyńska 25 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
GP-PLUS SP. Z O.O. 51-415 Wrocław Kwidzyńska 25 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części

Dojazd


Widget OpiniaFirm 1
Skopuj ten kod, a następnie wklej go na swoją stronę internetową: