company logo

ROMUALD MARCINIAK P.H.U.MARTYNA

5.0

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
(9 opinii), 100 % poleca tę firmę
bonus
bonus
bonus
Firma ROMUALD MARCINIAK P.H.U.MARTYNA została wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej w dniu 2009-05-01 (8 lat 4 mies.) pod numerem NIP 8941250928 i REGON 930046025. Siedziba firmy zlokalizowana jest pod adresem ul. Górnicza 7/9, 54-136, Wrocław, (powiat Wrocław, województwo dolnośląskie), a jej właścicielem jest ROMUALD MARCINIAK. Główna działalność tej firmy to "Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami" (47.99.Z).

Informacje o firmie

Właściciel: ROMUALD MARCINIAK

Data rozpoczęcia działalności: 2009-05-01

NIP: 8941250928

Regon: 930046025

Dane kontaktowe

Telefon: brak

Województwo: dolnośląskie

Adres: 54-136 Wrocław, ul. Górnicza 7/9

Jesteś właścicielem?

Dodaj opinię o firmie ROMUALD MARCINIAK P.H.U.MARTYNA

userKlaudia

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

WIELE LAT TEMU PO POLECENIU KOLEGI ZACZĘŁAM KORZYSTAĆ Z USŁUG PANA ROMANA. DOTYCHCZAS KORZYSTAŁAM Z SYSTEMÓW WODNYCH, PANOWIE NIE TRZEPALI DYWANÓW ANI ŁÓŻEK TYLKO ZAPIERALI. PAN FACHOWIEC☻ WYTRZEPAŁ DYWANY BEZ PYŁOWO A NASTĘPNIE NAŁOŻYŁ PIANE PÓŁ SUCHĄ PIANĄ NA ŁÓZKA I DYWANY. GORĄCO POLECAMY !!!

Produkt/usługa: wspaniała

29 lip 2017 22:22

userAdam

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

BARDZO JESTEM ZADOWOLONY Z PRACY TEJ FIRMY NAJPIERW WSZYSTKO WYTRZEPAŁ WYCIĄGAŁ NA KÓŁKACH Z ELEKTRO STATYKI DUŻE ILOŚCI BAKTERII I ROZTOCZY A NASTĘPNIE WYPRAŁ PIANKĄ UŻYŁ BARDZO MAŁO WODY JEDEN LITR I WLAŁ KONCENTRAT EFEKT POWALIŁ MNIE NA KOLANA POZYTYWNIE WSZYSTKIE PLAMY ZNIKŁY NAWET TE STARE PO UPRZEDNIM PRANIU GORĄCO POLECAM NAPRAWDĘ WARTO DLA ALERGIKÓW.

Produkt/usługa: Gorąco Polecam

9 sie 2017 21:03

userAngelika

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Bardzo Dobry FACHOWIEC OD CZYSZCZENIA ŁÓZEK I DYWANÓW. MIAŁAM BARDZO BRUDNY NAROŻNIK CAŁY BYŁ W PLAMACH I ZACIEKACH TRZYMAMY KOTY I CZASAMI ZASIKAŁY BYŁO CZUC NIEPRZYJEMNY ZAPACH PO WIZYCIE PANA FACHOWCA EFEKT MNIE BARDZO ZADZIWIŁ POZYTYWNIE PLAMY WSZYSTKIE ZNIKŁY W MIESZKANIU PRZEPIĘKNIE PACHNIE. FIRMA GODNA POLECENIA NAPRAWDĘ WARTO POLECAM .

Produkt/usługa: świetna doskonała wyjątkowa

30 lip 2017 19:12

userMIRKA

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

JESTEŚMY ZADOWOLENI Z PRACY TEGO FACHOWCA. POLECILI NAM ZNAJOMI MÓWILI ZE JEST FACHOWIEC , KTÓRY POTRAFI WSZYSTKO ODNOWIĆ. MIELIŚMY BARDZO ZAPRANE DYWANY, ORAZ WYPOCZYNKI, NIE WYGLĄDAŁO TO DOBRZE. PAN ROMAN DOKONAŁ CUDU, WSZYSTKIE KANAPY I DYWANY URATOWAŁ. PIĘKNIE PACHNIE W CAŁYM DOMU. GORĄCO POLECAMY

Produkt/usługa: USŁUGA WYKONANA SOLIDNIE CZYSTO, PERFEKCIONISTA, POLECAMY SKORZYSTAC Z USŁUGI PANA ROMANA.

16 sie 2017 08:07

userKarolina

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

MIAŁAM BARDZO ZABRUDZONE KANAPY FOTELE I DYWANY KORZYSTAŁAM DO TEJ PORY Z FIRM KTÓRE CZYSZCZĄ NA MOKRO PAN FACHOWIEC NAJPIERW WYTRZEPAŁ NA SUCHO BEZ PYŁOWO A NASTĘPNIE MASZYNĄ KIRBY NAŁOŻYŁ PIANĄ IMPREGNAT NIE PRZEMACZAJĄC BARDZO POLECAM PAN FACHOWIEC ZNA SWÓJ FACH WYPOCZYNKI I DYWANY JAK NOWE PIĘKNIE PACHNIE GODNY POLECENIA FACHOWIEC

Produkt/usługa: BARDZO DOBRY FACHOWIEC OD ALERGII I ASTMY WE WROCŁAWIU

25 lip 2017 09:47

userJoanna

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Firma bardzo dobra. Uczciwa i lojalna. Warto skorzystać z usług tej firmy.

Produkt/usługa: Godna polecenia.>

19 sie 2017 21:54

userBOLESŁAW

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Romuald Marciniak P.H.U.MARTYNA Opinie (4) Marek 25 lipca 2017 - 10:09 Super fachowiec we wrocławiu od alergi i astmy czyści domy,mieszkania, żłobki, przedszkola, biura,itp. Posiada Atesty alergologiczne i dyplomy z Centrum Matki Polki w Łodzi oraz zarząd główny astmy i alergi w Rapce. Gorąco polecamy Zobacz opinie Odpowiedź ↓ Grażyna 2 sierpnia 2017 - 22:03 Usługi Pana Romana są wykonane czysto i schludnie. Godny polecenia!!! Dywan wytrzepany!! Czuć lepsze powietrze!! Polecam Zobacz opinie Odpowiedź ↓ Aga 6 sierpnia 2017 - 15:16 Korzystam 4 lat z firmy. Wspaniały człowiek z dziedziny alergii i astmy. Firma posiada najlepszy sprzęt na świecie w usuwaniu alergenów grzybów pleśni i pajęczaków z łózek i dywanów. Czytając inne opinie nie mam wątpliwości że ta firma jest najlepsza jeżeli chodzi o alergie we Wrocławiu.Gorąco polecam wszystkim! Zobacz opinie Odpowiedź ↓ BOLESŁAW 15 sierpnia 2017 - 09:11 KORZYSTAMY OD WIELU LAT FACHOWIEC ZNA SIĘ NA ROBOCIE. WIRTUOZ, PERFEKCJONISTA, BARDZO DOKŁADNY,OGROMNE DOŚWIADCZENIE W CZYSZCZENIU ŁÓŻEK, DYWANÓW i WYKŁADZIN. ZAWSZE CZYSTO SCHLUDNIE. UŻYWA MASZYN KTÓRE SĄ LIDEREM NA CAŁYM ŚWIECIE KIRBY. ŚRODKI JAKICH UŻYWAJĄ TO KONCENTRATY Z LANOLINĄ I IMPREGNATEM.MIELIŚMY BARDZO ZABRUDZONE, I WYPOCZYNKI JAK I DYWANY.PAN ROMAN DOKONAŁ CUDU PLAMY, ZACIEKI,NIEPRZYJEMNY ZAPACH ZNIKŁY NA ZAWSZE, GODNA POLECENIA FIRMA!

Produkt/usługa: GODNA POLECENIA FIRMA. WSPANIAŁY FACHOWIEC OD CZYSZCZENIA ŁÓZEK I DYWANÓW, OGROMNA, WIEDZA POPARTA WIELOLETNIĄ PRAKTYKĄ.

18 sie 2017 09:14

userBeata

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Znam Pana Romana od lat i wiem że jest wspaniałym człowiekiem jak i fachowcem od zdrowia jak i od alergi iastmy. Polecam

Produkt/usługa: Gorąco zachęcam

16 sie 2017 18:30

userBOGDAN

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

CZYSTO I SCHLUDNIE PEDANT. GORĄCO POLECAMY

Produkt/usługa: BARDZO DOBRY FACHOWIEC OD CZYSZCZENIA ŁÓZEK I DYWANÓW WE WROCŁAWIU POLECAMY

14 sie 2017 09:09


Miałeś szansę skorzystać z usług firmy ROMUALD MARCINIAK P.H.U.MARTYNA i bez problemu zaprezentujesz swoje uwagi innym? To doskonale, bo to opinie klientów mają dla nas największą wartość. U nas możesz opowiedzieć innym o własnych doświadczeniach. To, czy wybierzemy usługi firmy ROMUALD MARCINIAK P.H.U.MARTYNA, zależy często od opinii innych osób. Jeżeli jesteś stałym klientem, podziel się tym, a możesz ułatwić użytkownikom wybór rzetelnej marki. Podziel się twoimi przemyśleniami, aby osoby mające zamiar skorzystać z usług firmy wiedziały o jej wadach. Twój wpis może pomóc komuś w poszukiwaniach.
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy i ocen opublikowanych przez użytkowników. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wszystkie opinie pochodziły bezpośrednio od prawdziwych konsumentów, a w przypadku dowodów na manipulację punktacją, problematyczne komentarze oraz oceny zostaną sprawdzone i jeśli będzie taka konieczność - usunięte.

Opis

Brak opisu dla tej firmy

Oferta

Brak oferty dla tej firmy

Zdjęcia

Brak zdjęc dla tej firmy

Dodaj zdjęcia

Firmy z kategorii Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami

Nazwa Adres Miasto
100LAT.PL SP. Z O.O. 21-550 Lebiedziew Kodeńska 11 (terespol) Lebiedziew
2S GROUP SP. Z O.O. 30-114 Kraków Gen. Tadeusza Kościuszki 53/24 Kraków
360 DEGREES SP. Z O.O. 56-400 Oleśnica Gen. Maczka 2c/13 Oleśnica
3F STUDIO SP. Z O.O. 00-389 Warszawa Smulikowskiego 9/7 Warszawa
3S SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 43-600 Jaworzno Azot 2 Jaworzno

Firmy z miasta Wrocław

Nazwa Adres Główna działalność
EUROPROFIL SP. Z O.O. 51-354 Wrocław Kiełczowska 70 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
EUROMAT SP. Z O.O. 51-621 Wrocław Czarnoleska 3 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
FORTACO SP. Z O.O. 53-609 Wrocław Fabryczna 10 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
GP-PLUS SPIRO SP. Z O.O. 51-415 Wrocław Kwidzyńska 25 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
GP-PLUS SP. Z O.O. 51-415 Wrocław Kwidzyńska 25 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części

Dojazd


Widget OpiniaFirm 1
Skopuj ten kod, a następnie wklej go na swoją stronę internetową: