company logo

ROMUALD MARCINIAK P.H.U.MARTYNA

5.0

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
(16 opinii), 100 % poleca tę firmę
bonus
bonus
bonus
CZYŚCIMY ŻŁOBKI, PRZEDSZKOLA,SZKOŁY,KOŚCIOŁY,DOMY,MIESZKANIA,BIURA ITP. ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ PROFESJONALNEJ FIRMY! WYKONUJEMY USŁUGI NA TERENIE WROCŁAWIA I OKOLIC!!!!

Informacje o firmie

Właściciel: ROMUALD MARCINIAK

Data rozpoczęcia działalności: 2009-05-01

NIP: 8941250928

Regon: 930046025

Dane kontaktowe

Telefon: 607869156

Województwo: dolnośląskie

Adres: 54-136 Wrocław, ul. Górnicza 7/9

Jesteś właścicielem?

Dodaj opinię o firmie ROMUALD MARCINIAK P.H.U.MARTYNA

userKlaudia

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

WIELE LAT TEMU PO POLECENIU KOLEGI ZACZĘŁAM KORZYSTAĆ Z USŁUG PANA ROMANA. DOTYCHCZAS KORZYSTAŁAM Z SYSTEMÓW WODNYCH, PANOWIE NIE TRZEPALI DYWANÓW ANI ŁÓŻEK TYLKO ZAPIERALI. PAN FACHOWIEC☻ WYTRZEPAŁ DYWANY BEZ PYŁOWO A NASTĘPNIE NAŁOŻYŁ PIANE PÓŁ SUCHĄ PIANĄ NA ŁÓZKA I DYWANY. GORĄCO POLECAMY !!!

Produkt/usługa: wspaniała

29 lip 2017 22:22

userAdam

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

BARDZO JESTEM ZADOWOLONY Z PRACY TEJ FIRMY NAJPIERW WSZYSTKO WYTRZEPAŁ WYCIĄGAŁ NA KÓŁKACH Z ELEKTRO STATYKI DUŻE ILOŚCI BAKTERII I ROZTOCZY A NASTĘPNIE WYPRAŁ PIANKĄ UŻYŁ BARDZO MAŁO WODY JEDEN LITR I WLAŁ KONCENTRAT EFEKT POWALIŁ MNIE NA KOLANA POZYTYWNIE WSZYSTKIE PLAMY ZNIKŁY NAWET TE STARE PO UPRZEDNIM PRANIU GORĄCO POLECAM NAPRAWDĘ WARTO DLA ALERGIKÓW.

Produkt/usługa: Gorąco Polecam

9 sie 2017 21:03

userAngelika

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Bardzo Dobry FACHOWIEC OD CZYSZCZENIA ŁÓZEK I DYWANÓW. MIAŁAM BARDZO BRUDNY NAROŻNIK CAŁY BYŁ W PLAMACH I ZACIEKACH TRZYMAMY KOTY I CZASAMI ZASIKAŁY BYŁO CZUC NIEPRZYJEMNY ZAPACH PO WIZYCIE PANA FACHOWCA EFEKT MNIE BARDZO ZADZIWIŁ POZYTYWNIE PLAMY WSZYSTKIE ZNIKŁY W MIESZKANIU PRZEPIĘKNIE PACHNIE. FIRMA GODNA POLECENIA NAPRAWDĘ WARTO POLECAM .

Produkt/usługa: świetna doskonała wyjątkowa

30 lip 2017 19:12

userMIRKA

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

JESTEŚMY ZADOWOLENI Z PRACY TEGO FACHOWCA. POLECILI NAM ZNAJOMI MÓWILI ZE JEST FACHOWIEC , KTÓRY POTRAFI WSZYSTKO ODNOWIĆ. MIELIŚMY BARDZO ZAPRANE DYWANY, ORAZ WYPOCZYNKI, NIE WYGLĄDAŁO TO DOBRZE. PAN ROMAN DOKONAŁ CUDU, WSZYSTKIE KANAPY I DYWANY URATOWAŁ. PIĘKNIE PACHNIE W CAŁYM DOMU. GORĄCO POLECAMY

Produkt/usługa: USŁUGA WYKONANA SOLIDNIE CZYSTO, PERFEKCIONISTA, POLECAMY SKORZYSTAC Z USŁUGI PANA ROMANA.

16 sie 2017 08:07

userLidia

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Super profesjonalnie, mieliśmy bardzo zabrudzoną sofę Pan Roman dokonał cudu :) pracował z ogromnym zaangażowaniem usuwając każdą plamę, uratował nam mebel, w domu jest wspaniałe czyste powietrze. Urządzenie przede wszystkim usuwa grzyby, roztocza, bakterie ... tego nie zrobi karcher, dlatego przestrzegamy przed popularną tanią usługą. Gorąco polecam, cena usługi bardzo przystępna,

Produkt/usługa: czyszczenie sofy

24 sie 2017 17:44

userKarolina

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

MIAŁAM BARDZO ZABRUDZONE KANAPY FOTELE I DYWANY KORZYSTAŁAM DO TEJ PORY Z FIRM KTÓRE CZYSZCZĄ NA MOKRO PAN FACHOWIEC NAJPIERW WYTRZEPAŁ NA SUCHO BEZ PYŁOWO A NASTĘPNIE MASZYNĄ KIRBY NAŁOŻYŁ PIANĄ IMPREGNAT NIE PRZEMACZAJĄC BARDZO POLECAM PAN FACHOWIEC ZNA SWÓJ FACH WYPOCZYNKI I DYWANY JAK NOWE PIĘKNIE PACHNIE GODNY POLECENIA FACHOWIEC

Produkt/usługa: BARDZO DOBRY FACHOWIEC OD ALERGII I ASTMY WE WROCŁAWIU

25 lip 2017 09:47

userJoanna

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Firma bardzo dobra. Uczciwa i lojalna. Warto skorzystać z usług tej firmy.

Produkt/usługa: Godna polecenia.>

19 sie 2017 21:54

userBOLESŁAW

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Romuald Marciniak P.H.U.MARTYNA Opinie (4) Marek 25 lipca 2017 - 10:09 Super fachowiec we wrocławiu od alergi i astmy czyści domy,mieszkania, żłobki, przedszkola, biura,itp. Posiada Atesty alergologiczne i dyplomy z Centrum Matki Polki w Łodzi oraz zarząd główny astmy i alergi w Rapce. Gorąco polecamy Zobacz opinie Odpowiedź ↓ Grażyna 2 sierpnia 2017 - 22:03 Usługi Pana Romana są wykonane czysto i schludnie. Godny polecenia!!! Dywan wytrzepany!! Czuć lepsze powietrze!! Polecam Zobacz opinie Odpowiedź ↓ Aga 6 sierpnia 2017 - 15:16 Korzystam 4 lat z firmy. Wspaniały człowiek z dziedziny alergii i astmy. Firma posiada najlepszy sprzęt na świecie w usuwaniu alergenów grzybów pleśni i pajęczaków z łózek i dywanów. Czytając inne opinie nie mam wątpliwości że ta firma jest najlepsza jeżeli chodzi o alergie we Wrocławiu.Gorąco polecam wszystkim! Zobacz opinie Odpowiedź ↓ BOLESŁAW 15 sierpnia 2017 - 09:11 KORZYSTAMY OD WIELU LAT FACHOWIEC ZNA SIĘ NA ROBOCIE. WIRTUOZ, PERFEKCJONISTA, BARDZO DOKŁADNY,OGROMNE DOŚWIADCZENIE W CZYSZCZENIU ŁÓŻEK, DYWANÓW i WYKŁADZIN. ZAWSZE CZYSTO SCHLUDNIE. UŻYWA MASZYN KTÓRE SĄ LIDEREM NA CAŁYM ŚWIECIE KIRBY. ŚRODKI JAKICH UŻYWAJĄ TO KONCENTRATY Z LANOLINĄ I IMPREGNATEM.MIELIŚMY BARDZO ZABRUDZONE, I WYPOCZYNKI JAK I DYWANY.PAN ROMAN DOKONAŁ CUDU PLAMY, ZACIEKI,NIEPRZYJEMNY ZAPACH ZNIKŁY NA ZAWSZE, GODNA POLECENIA FIRMA!

Produkt/usługa: GODNA POLECENIA FIRMA. WSPANIAŁY FACHOWIEC OD CZYSZCZENIA ŁÓZEK I DYWANÓW, OGROMNA, WIEDZA POPARTA WIELOLETNIĄ PRAKTYKĄ.

18 sie 2017 09:14

userBeata

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Znam Pana Romana od lat i wiem że jest wspaniałym człowiekiem jak i fachowcem od zdrowia jak i od alergi iastmy. Polecam

Produkt/usługa: Gorąco zachęcam

16 sie 2017 18:30

userBOGDAN

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

CZYSTO I SCHLUDNIE PEDANT. GORĄCO POLECAMY

Produkt/usługa: BARDZO DOBRY FACHOWIEC OD CZYSZCZENIA ŁÓZEK I DYWANÓW WE WROCŁAWIU POLECAMY

14 sie 2017 09:09

userBARBARA

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Wspaniały fachowiec od czyszczenia łózek, Narożników, foteli, oraz dywanów. Skorzystałam z firmy , polecili nam przyjaciele, byliśmy pod wrażenie wiedzy pana FACHOWCA. wszystkie wypoczynki najpierw wytrzepał, na naszych oczach, BEZPYŁOWO, wyciągając masę roztoczy, pleśni i grzybów. DRUGI etap to pranie, maszyną nałożył piankę, z impregnatem i lanoliną. Efekty tej pracy, były nieprawdopodobne. Wszystkie plamy, zacieki, jogurt, nieprzyjemny zapach potu i moczu znikły. W całym domu jest wspaniałe czyste powietrze. Jesteśmy alergikami po przespaniu kilku nocy, normalnie się wysypiamy, nic nas nie uczula. BARDZO ZACHĘCAM DO KORZYSTANIA Z TEJ FIRMY. SZCZEGÓLNIE, UCZULONYM NA ALERGIĘ i ASTMĘ. POLECAMY.

Produkt/usługa: POLECAMY DLA ALERGIKÓW i ASTMATYKÓW.

25 sie 2017 08:12

userALDONA.

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Aldona. Poleciła mi tę firmę koleżanka, Która korzysta, od dawna. Mówiła ze jest fachowiec we Wrocławiu, który, potrafi uratować, zaplamione i zaprane, wypoczynki, a także dywany. Z niedowierzaniem spróbowałam, i zaprosiłam pana Romana. Miałam bardzo zaplamione, i zaprane wszystko.Wychowały się małe, dzieci, więc a to kaszka, a to jogurt, czasami, zrobiły siku. Wyglądało, to fatalnie. Często zapierałam, sama, ale plamy, wychodziły jeszcze, większe.Korzystałam z firm, piorących na mokro, ale, efekt, mnie nie satysfakcjonował . Stare plamy, i zacieki utrwalone, wychodziły, po paru dniach.Pan Roman obejrzał, wszystko, i powiedział, będzie, ciężko, ale spróbuję to odratować. Zabrał się do pracy. Najpierw wszystko wytrzepał, dogłębnie usuwając, ogromne ilości, bakterii roztoczy, pleśni itp. byłam pod ogromnym wrażeniem, ile tego jest, w naszych łózkach, i dywanach. Następnie, założył, drugie, urządzenie, do prania, pianką. Efekty tej usługi, bardzo, mnie zadziwiły, pozytywnie. przede wszystkim czyste powietrze,plamy całkowicie znikły.Zachęcam do korzystania, z tak profesjonalnych firm. POLECAM BARDZO.

Produkt/usługa: POLECAM WSPANIAŁY FACHOWIEC OD CZYSZCZENIA KANAP I DYWANÓW, WE WROCŁAWIU,

30 sie 2017 10:07

userAnna Stachowiak

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Wspaniały Fachowiec godny polecenia, uczciwy itp. Bardzo solidny! Pana Romana firmę polecił nam nasz przyjaciel. To aż cud że z zapranego łóżka można uzyskać szokujący efekt. Moja córka jest alergiczką dlatego takie usługi są u nas w domu potrzebne. Pan fachowiec powiedział że po paru dniach będzie nam się lepiej spać. I to w 100% prawda ! Polecamy

Produkt/usługa: Przystępna cenowo polecam

28 sie 2017 16:05

userKRYSTAN WALCZAK

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Wspaniały FACHOWIEC, we Wrocławiu. Poleciła nam Mama , która korzystała, z usługi tej Wspaniałej FIRMY. Jesteśmy ALERGIKAMI Od wielu lat. Cały czas, na odczulaniu, i na lekach. Nie zdawałem sobie sprawy, ze są inne metody. Pon FACHOWIEC, wytłumaczył, nam ze trzeba, najpierw, zacząć od łózek, tam gdzie, śpimy. Należy najpierw, wytrzepać, łózka, poduszki, kołdry,koce. A następnie wyprać ,pianką wszystko. FIRMA Używa , NAJLEPSZEGO SPRZĘTU NA GLOBIE, KIRBY. Używa Bardzo Mało wody, 1 litr, wlewając KONCENTRAT, Z LANOLINY i IMPREGNATU.PAN FACHOWIEC, WYTRZEPAŁ OGROMNĄ, masę BAKTERII ,GRZYBÓW, ODCHODÓW ROZTOCZY, USUNĄŁ PRZYCZYNĘ, KTÓRA, NAS UCZULAŁA. POWIEDZIAŁ, ZE PO 12godzinach, powinno, być suche. PO Przespaniu, kilku nocy, stwierdzamy, z całą rodziną, Ze pierwszy raz od wielu lat, możemy normalnie, się wyspać. Bardzo z całego serca, dziękujemy, panu, ROMANOWI . Życzymy Dużo ZDROWIA, dla całej rodziny. WYJĄTKOWA WIEDZA, NA TEMAT, ALERGII i ASTMY .FIRMA WYJĄTKOWA, PROFESJONALNA, I UCZCIWA. Z CAŁEGO SERCA POLECAM. WSZYSTKIM KTÓRZY , MAJĄ PROBLEMY, Z ODDYCHANIEM.

Produkt/usługa: Polecam dla wszsytkiech

9 wrz 2017 20:02

userPaweł

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Polecili nam przyjaciele fachowca z wrocławia. Jesteśmy całą rodziną alergikami. Od lat aie odczulamy i jesteśmy na lekach. Przyjaciele powiedzieli, że jest firma mająca urzadzenie usuwajaca przyczyne alergii. Fachowiec wytrzepal wszystkie dywany, poduszki, kołdry bezpylowo, a nastepnie wypral pół suchą pianą nakładając impregnat z lanolina. Stwierdzamy, ze po paru nocach czujemy sie zdecydowanie lepiej. Czujemy "tlen" w domu. Gorąco polecamy tak profesjonalną firmę!

Produkt/usługa: Polecamy dla alergików i astmatyków

12 wrz 2017 15:38

userkrystyna kowalczyk

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

WYBITNY FACHOWIEC WE WROCŁAWIU OD CZYSZCZENIA ŁÓZEK, FOTELI, KILIMÓW, JEDWABI,DYWANÓW, WEŁNIANYCH, I SZTUCZNYCH.PAN ROMAN ZNA SIĘ NA SPECJALISTYCZNYM CZYSZCZENIU. FIRMA UŻYWA NAJLEPSZY SPRZĘT, NA GLOBIE KIRBY USA. PRZEDE WSZYSTKIM, STERYLIZACJA PRZED, I PO CZYSZCZENIU.MASZYNA KIRBY USUWA OGROMNĄ MASĘ PLEŚNI, GRZYBÓW,ODCHODÓW ROZTOCZY,PAJĘCZAKÓW. MASZYNA TRZEPIE ŁÓZKA, DYWANY NA OCZACH OSOBY KTÓRA ZAPROSIŁA DO SWOJEGO DOMU.ZAZNACZAM BEZPYŁOWO.PO WYTRZEPANIU, DAJE ZNAĆ KIEDY MOŻEMY ZACZĄĆ PRAC. PRANIE TO NAKŁADANIE IMPREGNATU, I LANOLINY NA MATERIAŁ.PO TEJ FUNKCJI MUSI NATURALNIE ODPAROWAĆ FIRMA UŻYWA NAJLEPSZE ŚRODKI KONCENTRATY.PAN ROMAN WYKONAŁ, SWOJĄ PRACĘ, PERFEKCYJNIE.OGROMNA WIEDZA,DLACZEGO PRZEZ WIELE LAT, BYLIŚMY ALERGIKAMI.BO TRZEBA BYŁO SZUKAĆ PRZYCZYNY A NIE OBJAWY.FIRMA WYTRZEPAŁA, PODUSZKI, KOCE, ŁÓZKA, i DYWANY.PO TEJ FUNKCJI,OD RAZU POCZULIŚMY TLEN W PŁUCACH.UŻYWAJĄ BARDZO MAŁO WODY. PIORĄ PIANKĄ.POLECAMY WSZYSTKIM ZNAJOMYM.GODNA POLECENIA FIRMA DLA WSZYSTKICH.

Produkt/usługa: POLECAMY WSZYSTKIM ALERGIKOM I ASTMATYKOM.WYBITNY FACHOWIEC WE WROCŁAWIU.

4 lis 2017 09:54


Miałeś szansę skorzystać z usług firmy ROMUALD MARCINIAK P.H.U.MARTYNA i bez problemu zaprezentujesz swoje uwagi innym? To doskonale, bo to opinie klientów mają dla nas największą wartość. U nas możesz opowiedzieć innym o własnych doświadczeniach. To, czy wybierzemy usługi firmy ROMUALD MARCINIAK P.H.U.MARTYNA, zależy często od opinii innych osób. Jeżeli jesteś stałym klientem, podziel się tym, a możesz ułatwić użytkownikom wybór rzetelnej marki. Podziel się twoimi przemyśleniami, aby osoby mające zamiar skorzystać z usług firmy wiedziały o jej wadach. Twój wpis może pomóc komuś w poszukiwaniach.
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy i ocen opublikowanych przez użytkowników. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wszystkie opinie pochodziły bezpośrednio od prawdziwych konsumentów, a w przypadku dowodów na manipulację punktacją, problematyczne komentarze oraz oceny zostaną sprawdzone i jeśli będzie taka konieczność - usunięte.

Opis

CZYŚCIMY ŻŁOBKI, PRZEDSZKOLA,SZKOŁY,KOŚCIOŁY,DOMY,MIESZKANIA,BIURA ITP. ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ PROFESJONALNEJ FIRMY!
WYKONUJEMY USŁUGI NA TERENIE WROCŁAWIA I OKOLIC!!!!

Oferta

SPECJALIZUJEMY SIĘ W PROFESJONALNYM USUWANIU ODCHODÓW ROZTOCZY, PLEŚNI , PAJĘCZAKÓW I GRZYBÓW UCZULAJĄCYCH DZIECI I DOROSŁYCH. UŻYWAMY NAJLEPSZEGO SPRZĘTU NA ŚWIECIE KIRBY.
1.DOGŁĘBNE TRZEPANIE ŁÓŻEK, DYWANÓW, MATERACY, KRZESEŁ I WYKŁADZIN BEZPYŁOWO!!! W DOMU KLIENTA!
2. PRANIE PÓŁSUCHĄ PIANĄ BEZ PRZEMACZANIA! NAKŁADAMY KONCENTRAT Z LANOLINĄ I IMPREGNATEM ! UŻYWAMY 1 LITR WODY

Zdjęcia

SPECJALIZUJEMY SIĘ W PROFESJONALNYM USUWANIU ODCHODÓW ROZTOCZY, PLEŚNI , PAJĘCZAKÓW I GRZYBÓW UCZULAJĄCYCH DZIECI I DOROSŁYCH. UŻYWAMY NAJLEPSZEGO SPRZĘTU NA ŚWIECIE KIRBY. 1.DOGŁĘBNE TRZEPANIE ŁÓŻEK, DYWANÓW, MATERACY, KRZESEŁ I WYKŁADZIN BEZPYŁOWO!!! W DOMU KLIENTA! 2. PRANIE PÓŁSUCHĄ PIANĄ BEZ PRZEMACZANIA! NAKŁADAMY KONCENTRAT Z LANOLINĄ I IMPREGNATEM ! UŻYWAMY 1 LITR WODY

Dodaj zdjęcia

Firmy z kategorii Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami

Nazwa Adres Miasto
100LAT.PL SP. Z O.O. 21-550 Lebiedziew Kodeńska 11 (terespol) Lebiedziew
2S GROUP SP. Z O.O. 30-114 Kraków Gen. Tadeusza Kościuszki 53/24 Kraków
360 DEGREES SP. Z O.O. 56-400 Oleśnica Gen. Maczka 2c/13 Oleśnica
3F STUDIO SP. Z O.O. 00-389 Warszawa Smulikowskiego 9/7 Warszawa
3S SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 43-600 Jaworzno Azot 2 Jaworzno

Firmy z miasta Wrocław

Nazwa Adres Główna działalność
EUROPROFIL SP. Z O.O. 51-354 Wrocław Kiełczowska 70 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
EUROMAT SP. Z O.O. 51-621 Wrocław Czarnoleska 3 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
FORTACO SP. Z O.O. 53-609 Wrocław Fabryczna 10 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
GP-PLUS SPIRO SP. Z O.O. 51-415 Wrocław Kwidzyńska 25 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
GP-PLUS SP. Z O.O. 51-415 Wrocław Kwidzyńska 25 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części

Dojazd


Widget OpiniaFirm 1
Skopuj ten kod, a następnie wklej go na swoją stronę internetową: