company logo

SOLTAR KINGA ROGOWSKA

3.4

bluestar
bluestar
bluestar
greystar
greystar
(7 opinii), 60 % poleca tę firmę
bonus
bonus
bonus
Firma SOLTAR KINGA ROGOWSKA została wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej w dniu 2015-03-04 (3 lat 3 mies.) pod numerem NIP 5242329723 i REGON 360940543. Siedziba firmy zlokalizowana jest pod adresem ul. Książkowa 9C/1, 03-134, Warszawa, (powiat Warszawa, województwo mazowieckie), a jej właścicielem jest KINGA ROGOWSKA. Główna działalność tej firmy to "Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach" (47.52.Z).

Informacje o firmie

Właściciel: KINGA ROGOWSKA

Data rozpoczęcia działalności: 2015-03-04

NIP: 5242329723

Regon: 360940543

Dane kontaktowe

Telefon: brak

Województwo: mazowieckie

Adres: 03-134 Warszawa, ul. Książkowa 9C/1

Jesteś właścicielem?

Dodaj opinię o firmie SOLTAR KINGA ROGOWSKA

userMichał

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Firma Soltar wykonywała dla nas projekt wraz z wykonawstwem , mieszkania trzy pokojowego. Projekt trafiony w nasze gusta , wykonastwo prac remontowych niezłe , przedewszystkim czysto i solidnie. Materiały które posiadają w swoim salonie pierwsa klasa bardzo duży wybór , między innymi podłogi Meister. Polecamy Soltar Warszawa.

30 gru 2016 22:42

userMania

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Jestem STRASZNIE zawiedziona! Materiały drogie (dobre, owszem), ale ekipa i wykonanie TRAGEDIA! Wydane tyle pieniędzy na produkty, a projekt mało profesjonalny, wykonanie MASAKRA! zmarnowane materiały i opłata za POLECANĄ ekipe. MASA POPRAWEK JUŻ Z INNA FIRMĄ.

Produkt/usługa: wykończenie

3 lis 2017 19:37

userMania

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Tragedia, zakupiłam listwy przypodłogowe, niestety sprzedano mi prawdopodobnie z 2 różnych firm (tak pow.architekt), bo na szybko,oczywiście wygląd ten sam, lecz wymiary już nie, szersze o 2mm, połączenie wyszło na środku pokoju, masakra! tak widać....malowanie ekipy kpina...farba zasłabo wyschła Pan zaczął malować następną, efekt:dziury, bo stara warstwa przykleił się do wałka. Na co ja co jest,a Pan mi, że nie malował farbami firmy Crown. Kurna salon sprzedaje te farby poleca swoją ekipe i taki teks. pomyślałamtylko: ale to ściema kurcze ;/

Produkt/usługa: wykonczenie

3 lis 2017 17:39

userRogal

2/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Nie jestem zadowolony, właściciele pojęcia nie mają o projektowaniu,czym tak bardzo się reklamują, co do ekipy zgadzam się,szkoda kasy...naciąganie i ostre wciskanie kitu..tam nie projektują, wciskają drogie produkty i marna ekipę po znajomości, bo farbę,tynk, listwę, czy tapetę człowiek sam może sobie wybrać i sam znaleść fachowca i wszystko zapewne taniej.

Produkt/usługa: ogół

28 lis 2017 10:09

userZadowolony klient

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Nie każdemu musi się wszystko podobać, ja jestem zadowolony z obsługi firmy Soltar, dobre doradztwo Pan Sławek pełen profesjonalizm i duży zakres wiedzy. Z tego co wiem to firma nie projektuje więc nie wiem czemu miałaby się tym tematem reklamować. Najpewno polecam współpracę. Materiały premium i duży wybór, posiadają własny showroom.Zadowolony, oczywiście polecam tam zajrzeć. Zadowolony klient.

Produkt/usługa: Usługi Zakup

6 gru 2017 18:58

userOla

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Firma wykonała mi usługę na poziomie i przed czasem, sklep mają dobrze zaopatrzony, materiały premium, dobre doradztwo. Polecam.

Produkt/usługa: Usługi Zakup

16 sty 2018 22:45

userDona

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Niedawno kupowałam podłogi Meister w firmie Soltar, podłogi po prostu rewelacyjne, fakt produkt premium, ale wart swojej ceny. Montaż też bez zarzutu. Polecam.

Produkt/usługa: Usługi Zakup

23 sty 2018 18:42


Korzystałeś z oferty marki SOLTAR KINGA ROGOWSKA? Powiedz innym o tym, czy jakość usług jest odpowiednia i jak obsługuje się klienta. Dzięki twojej recenzji dużo osób szybciej podejmie decyzję, czy wybierze usługi firmy. Dla niektórych decydujące są ceny, inni sprawdzają kwalifikacje personelu, a części zależy na fachowej obsłudze klienta czy dotrzymywaniu terminów. Postawiłbyś jeszcze raz na usługi firmy? A może masz trochę uwag, o których warto wspomnieć użytkownikom rozmyślającym nad wyborem tej oferty? Zapraszamy do podzielenia się opinią w naszym serwisie.
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy i ocen opublikowanych przez użytkowników. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wszystkie opinie pochodziły bezpośrednio od prawdziwych konsumentów, a w przypadku dowodów na manipulację punktacją, problematyczne komentarze oraz oceny zostaną sprawdzone i jeśli będzie taka konieczność - usunięte.

Opis

Brak opisu dla tej firmy

Oferta

Brak oferty dla tej firmy

Zdjęcia

Brak zdjęc dla tej firmy

Dodaj zdjęcia

Firmy z kategorii Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Nazwa Adres Miasto
ABC ALLIED PRESSROOM PRODUCTS EUROPE SP. Z O.O. 03-821 Warszawa żupnicza 17 Warszawa
ABC DOM SP. J. KOTAŚ I WSPÓLNIK 31-929 Kraków Os. Centrum C 2/42 Kraków
ABS PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BEATA BARBARA ANTKIEWICZ 30-059 Kraków Reymonta 22 Kraków
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE AGRAR SP. J. MAREK BIELAWA I KAZIMIERA BIELAWA 83-250 Skarszewy Drogowców 5 Skarszewy
ADALTO SP. Z O.O. 62-070 Dąbrowa Bukowska 41 (dopiewo) Dąbrowa

Firmy z miasta Warszawa

Nazwa Adres Główna działalność
ENERGY TOOLS POLAND SP. Z O.O. 00-140 Warszawa Al. Solidarności 115/2 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
EURO - AMERICAN GLAZING E.U. SP. Z O.O. 03-252 Warszawa Suwalska 36c/1 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
FABRYKA WAG SP. Z O.O. 00-511 Warszawa Nowogrodzka 31 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
FIERA POLSKA SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 00-018 Warszawa Zgoda 3/ii P. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
FORBUD SP. Z O.O. 03-042 Warszawa Marywilska 42b Produkcja konstrukcji metalowych i ich części

Dojazd


Widget OpiniaFirm 1
Skopuj ten kod, a następnie wklej go na swoją stronę internetową: