company logo

TOP GREY SP. Z O.O.

1.6

bluestar
greystar
greystar
greystar
greystar
(7 opinii), 15 % poleca tę firmę
bonus
bonus
bonus
ZAGZIŁ MARTA JOLANTA - PREZES ZARZĄDUDO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIEUdziałowcy, Wspólnicy lub Akcjonariusze (obecni i poprzedni) ZAGZIŁ MARTA JOLANTA

Informacje o firmie

Data rozpoczęcia działalności: 2014-09-10

NIP: 5732851674

Regon: 243676315

KRS: 0000523116

Dane kontaktowe

Telefon: brak

Województwo: śląskie

Adres: 42-217 Częstochowa, Dąbkowskiego 9/4

Jesteś właścicielem?

Dodaj opinię o firmie TOP GREY SP. Z O.O.

userEwa

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Uwaga numer ten należy do firmy TOPGREY, przesłałam tej firmie zaliczkę za meble ogrodowe i do tej pory nie otrzymałam mebli ani zaliczki, zaliczka wpłacona była 21 maja i do tej pory nie mogę odzyskać pieniędzy. Firma topgrey to bardzo aroganccy ludzie, jak zaczęłam domagać się moich pieniędzy zostałam zwyzywana i grożono mi. Sprawa została zgłoszona na policji w Krakowie, Pan policjant był świadkiem rozmowy jak Pan Daniel przyjechał pod mój dom wcześniej pisał sms i groził "że obije mi morde" są na to dowody i bardzo chętnie mogę podesłać wszystkim zainteresowanym. Proszę poszkodowani pisać tutaj na forum wszystkie dowody mogę przekazać na email. Omijajcie z daleka firmę topgrey!

Produkt/usługa: Wykonanie mebli ogrodowych oraz altanki

13 wrz 2017 22:19

userarczi55

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Uwaga na tą firmę! W pierwszej kolejności proszę jasno żądać aby na podpisywanej umowie z tą firmą o współpracę był TERMIN REALIZACJI oraz zasady zwrotu zaliczki w przypadku zerwania umowy przez którąkolwiek ze stron. W moim przypadku nie dopilowałem tego i nie mogę od tej firmy odzyskać zaliczki w kwocie 20 tysięcy złotych! Milusi pan Własciciel na początku kwietnia nakręcił mnie na domek, który miał powstać już w połowie lipca. Wszystko pięknie opowiadał, wyjaśniał a potem wielka du.a. W ostateczności zostałem zmuszony do rezygancji z rzekomej usługi, bylo to w połowie sierpnia, bo nic nie zanosiło się, że sznowny Pan D. wogole zamierza wybudować mi ten dom. W następnych kontaktach wyszła z tego człowieka wulgarność i chamstwo. W chwili obecnej jestem w trakcie zakładania sprawy sądowej temu człowiekowi i jego firmie. Do użytkowniczki Ewy: mój mail to juczewski@gmail.com, proszę o kontakt. Firmy Top Grey nie polecam.

Produkt/usługa: Domek letniskowy całosezonowy

26 wrz 2017 08:13

userms

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Niestety Pan Damian jest osobą nie słowną, nie wywiązuje się z umowy, jest bardzo labilny emocjonalnie raz krzyczy, raz zagłaskuje. Zapłaciliśmy zaliczkę za domek 20 tys, nie otrzymaliśmy domku, Pan sobie za pomocą sms zerwał umowę i pieniędzy nie zwrócił. Sprawa skierowana do sądu. Nie polecam.

Produkt/usługa: domek letniskowy całoroczny

11 paź 2017 21:18

userMarek

5/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

W tym roku postanowiłem wybudować domek za pośrednictwem tej firmy. Jestem bardzo zadowolony czas się trochę wydłużył niż było to przewidziane ale dostałem gratisy. Jestem zadowolony

Produkt/usługa: Domek letniskowy

28 wrz 2017 20:30

userANDREW

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Uwaga firma topgrey z Częstochowy nie wywiązała się z wykonania altanki. Gont, który mi zrobili przecieka a ich niby impregnaty to są farbki plakatowe to żaden impregnat. Odradzam.

Produkt/usługa: wykonanie altanki ogrodowej

20 wrz 2017 14:26

userTERESA

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Uwaga na Topgrey! Wspólnik Pani Marty Pan Damian ma problemy z zachowaniem emocji, na początku fajnie obiecywał złote góry jak przyszło co do czego to zwodził mnie za nos, radzę rozwiązujcie z nim od razu umowy jak nie dochowa terminów. Pani Marta mam wrażenie że jest tylko słupem w tej firmie, nie potrafi odnieść się do problemu, nie wie o przelewach które zrobiłam i to na kilka tysięcy złotych, to jest karygodne. Do poszkodowanych; oddajcie sprawy od razu do firm windykacyjnych, zapłacicie kilka procent prowizji a pieniądze otrzymacie błyskawicznie, ja mam już spokój. Nie polecam firmy Topgrey to strata pieniędzy czasu i nerwów.

Produkt/usługa: Wykonanie domu z drewna

13 paź 2017 10:45

TOP GREY SP. Z O.O.

Panie Dawidzie S. Nieudaczniku Radzę zająć się swoimi antykami czy wszystko działa u Pana dobrze. Oskarżenia które Pan wypisuje są karalne zreszta i tak zgłoszone na policję i będzie miał Pan sprawę . Adres IP jest dostępny :) Widzę ze antyki nie idą bo ma Pan nowe zajęcie. Jest Pan już śledzony a kłamliwe oskarżenia są w obecnej chwili karalne. Pozdrawiam Damian J

14 paź 2017 09:50

userluko

1/5

bluestar
bluestar
bluestar
bluestar
greystar

Uwaga na firmę topgrey. Podczas rozmowy z firmą na czacie olx napisali że na domek czeka się około 6 tygodniu a stawiają go w 3 dni. Podpisałem umowę na domek w maju. I tutaj zaczęły się problemy. Cały czas termin dostarczenia i montażu domku był przesuwany. W końcu udało się domek przyjechał na początku października (6 miesięcy). Oczywiście firma za zwłokę obiecywała gratisy takie jak konik na biegunach dla dziecka oraz za darmo pomieszczenie na toaletę. Domek był stawiany 3 tygodnie !!!. W umowie było jasne napisane że ostatnia rata za domek jest wpłacana na konto po odbiorze gotowego domku i podpisaniu protokołu zdawczo-odbiorczego Na miejscu okazało się że pracownicy firmy chcą pieniądze aby dokończyć domek . Brak było toalety, gont na dachu był nie docięty, nie było okien, zamek w drzwiach nie był zamontowany, brakowało barierki. Nie dałem pieniędzy a firma zerwała umowę i nie dokończyła montażu. Mam nagrany filmik jak wyglądał skończony domek według topgrey.

Produkt/usługa: domek letniskowy

4 lis 2017 22:45


Znasz ofertę marki TOP GREY SP. Z O.O.? Opisz użytkownikom swoje uwagi z zakresu podejścia do klienta i standardu oferowanych usług. Twoja opinia jest ważna dla osób zastanawiających się nad skorzystaniem z usług firmy. W sieci szukamy informacji na temat standardu i ceny usługi, ale znaczenie ma też wzorowe podejście do klienta, realizowanie zleceń w terminie oraz doświadczenie pracowników. Poleciłbyś firmę TOP GREY SP. Z O.O. przyjaciołom? Masz uwagi, jakie warto przedstawić tym, którzy zastanawiają się nad tą ofertą? Zachęcamy do podzielenia się opinią w naszym serwisie.
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy i ocen opublikowanych przez użytkowników. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby wszystkie opinie pochodziły bezpośrednio od prawdziwych konsumentów, a w przypadku dowodów na manipulację punktacją, problematyczne komentarze oraz oceny zostaną sprawdzone i jeśli będzie taka konieczność - usunięte.

Opis

ZAGZIŁ MARTA JOLANTA - PREZES ZARZĄDUDO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIEUdziałowcy, Wspólnicy lub Akcjonariusze (obecni i poprzedni) ZAGZIŁ MARTA JOLANTA

Oferta

Brak oferty dla tej firmy

Zdjęcia

Brak zdjęc dla tej firmy

Dodaj zdjęcia

Firmy z kategorii Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych

Nazwa Adres Miasto
AGRIMA SP. Z O.O. 01-303 Warszawa Połczyńska 97 A Warszawa
AFC - FRUIT SP. Z O.O. 05-600 Grójec Mogielnicka 33 Grójec
AJ INVEST SP. Z O.O. 84-240 Reda Wejherowska 79 Reda
AJ INVEST SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 84-240 Reda Wejherowska 79 Reda
ALISSON SP. Z O.O. 02-645 Warszawa Jana Bytnara "rudego" 13 Warszawa

Firmy z miasta Częstochowa

Nazwa Adres Główna działalność
EUROPOLES KROMISS SP. Z O.O. 42-202 Częstochowa Legionów 92 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
EURO-TED SP. Z O.O. 42-229 Częstochowa Rydza-śmigłego 20/24 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
GONDOLA SP. Z O.O. 42-200 Częstochowa Dolna 4 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
PRZEDSIĘBIORSTWO KROMISS SP. Z O.O. 42-200 Częstochowa Kopernika 22 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
MANTIS M. MIELCZAREK I. MIELCZAREK-LENARSKA SP. J. 42-221 Częstochowa św. Rocha 196 Produkcja konstrukcji metalowych i ich części

Dojazd


Widget OpiniaFirm 1
Skopuj ten kod, a następnie wklej go na swoją stronę internetową: